Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattjakta #3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattjakta #3
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: onsdag 16 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

Långa natten herrer (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas BacklundVästvärmlands OK449199
Jon Ivar BergersenEidskog OL421520
Andreas BlomgrenOK Hierne730925
Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK
Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK354783
Anders JohanssonVästvärmlands OK8628700
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK7205570
Christopher RolsdorphGrue IL202393

Långa natten damer (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin JohanssonVästvärmlands OK8037839
Julie Finsrud LandeEidskog OL1270576

Korta natten herrer (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herman BakkeLøten o-lag262432
Kai Jostein BergersenEidskog OL421510
Oddbjørn BergersenEidskog OL421540
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL408985
Leif BillingsøEidskog OL234542
Klaus EngenEidskog OL421515
Knut EngenRaumar Orientering9402901
Jo Christer FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK
Terje GudbrandsenHamar OK403016
Fredrik KarlssonVästvärmlands OK449155
Ragnar LandeEidskog OL8270705
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1553120
Stein Magnus MoenGrue IL452721
Stein Arne NegårdVang OL438161
Kurt NilssonOK Hierne25229
Kay Arne NyhusBrandval/Kongsvinger OK
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OK7006990
Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK
Erlend RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK
Jens-Henrik SimonsenOK Øst7070973
Martin SkytterenOdal OL - Orientering8085779
Egil SolbergseterAustmarka IL2123589
Tor SolbergseterAustmarka IL209988
Niklas StolpeEidskog OL421507
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Svein ThorsbergGrue IL231118
Harald ØstbyeElverum OK8030457
Thomas ÖstlundVästvärmlands OK449189

Korta natten damer (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida EngenRaumar Orientering9560074
Linda EngenRaumar Orientering9115578
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL452738

Lätta banan herrer (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Malte BlomgrenOK Hierne8458458
Oddvar GravingenOK Hierne1800121
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL1593978
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL1225868
Jan-Olov NewborgVästvärmlands OK2119757
Sven-Arne NilssonVästvärmlands OK261438
Bent-Jøran SlettbakkenOdal OL - Orientering

Lätta banan damer (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv SlettbakkenOdal OL - Orientering

Korta banan (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asbjørn LandeEidskog OL1221007
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL421539

Annonser

IOF Eventor