Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nyttårsløpet, SI hytta Melshei

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, SI hytta Melshei
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: tirsdag 31 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 152 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ella Aase AnkerKlubbløs
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)251367
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering188703
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)212094
Veronica OlsenKlubbløs
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Grete Stokke SeljeskogGanddal IL174701
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)213056
Hanna in't VeldGanddal IL247976
Isabelle Morstøl ØvremoKlubbløs60598

Damer - mellomlang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)229436
Tove BjerkreimFrøyland IL62942
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb212838
Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb250310
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Ida MonsenEgersund OK504690
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb200514
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Hilde OhrGanddal IL213113
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

Damer - lang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandNTNUI220844
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb231514
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Marthe SvihusNTNUI224622
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anna TaksdalGanddal IL508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Herrer - kort løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjetil AksnesKlubbløs
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Peter FrafjordStatoil BIL245654
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Rolf Øystein KlugeAker Solutions505828
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Odd Krister MehusKlubbløs
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Johannes NordgårdKlubbløs78513
Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)237880
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

Herrer - mellomlang løype (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb213234
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Torbjørn EvensenStavanger Orienteringsklubb220909
Charles-Francois FarbosJWC BIL210089
Victor FarbosJWC BIL186257
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Bjarne GimreGanddal IL250215
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Filip HagaSandnes IL (Rogaland)245643
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb211708
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)68532
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Trygve MichaelsenStavanger kommune BIL211527
Arne NygaardLyse BIL220838
Kristian OhrGanddal IL509446
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Henrik SivertsgårdKlubbløs189173
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212140
Leif Gunnar WikeneStavanger Orienteringsklubb500502
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (42)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)245646
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)243805
John BreilandKlepp IL216856
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb238281
Rune HatleAvinor Sola BIL250225
Harald JansenStavanger Orienteringsklubb98447
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Trond LamarkGanddal IL509448
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788
Terje MichaelsenÅlgård Orientering241436
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Oddmund NordgårdSUS BIL209736
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Otte OmdalGanddal IL250321
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Tobias RøddeGanddal IL197866
Marius SteneConocoPhillips BIL241443
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Johan Christie ØrkeNTNUI211766
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Damer-Ny (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687

Herrer-Ny (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)207692
Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL212615
Audun SkartveitKlubbløs250320
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

Annonser

IOF Eventor