Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløpkarusell løp 2, Sviland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløpkarusell løp 2, Sviland
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: onsdag 20 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 102 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)510534
Margot AsheimSUS BIL250320
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995
Ingrid E. I. ØxnevadGanddal IL233836

Damer - mellomlang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
Ida MonsenEgersund OK504690
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Randi RothSandnes IL (Rogaland)
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193

Damer - lang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Randi LadstenTime kommune BIL195728
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

Herrer - kort løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

Herrer - mellomlang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Cedric FayemendyEquinor BIL
Bjarne GimreGanddal IL250215
Øistein HaalandStavanger Orienteringsklubb229498
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150

Herrer - lang løype (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb238281
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Otte OmdalGanddal IL250321
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Herrer - XLang (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Geir SandSUS BIL181660
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer- XLang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649

Ny (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Filip HagaSandnes IL (Rogaland)245643
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

Annonser

IOF Eventor