Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til SI klubbmesterskap, SI hytta Melshei

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: SI klubbmesterskap, SI hytta Melshei
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 30 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 68 påmeldte deltakere.

H 17 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein DahleSandnes IL (Rogaland)228371
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)208501
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)507762
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)234250
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462

D 17 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torill AndersenSandnes IL (Rogaland)217077
Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb402428
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

H 60 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952
Johan RasmussenSandnes IL (Rogaland)237880
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011

D 60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

H 13-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)189031
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212140
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

D 13-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133

Åpen C (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje BergeSandnes IL (Rogaland)213198
Ragnhild ChristiansenSandnes IL (Rogaland)38990
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Gørild EspedalSandnes IL (Rogaland)62917
Ove MæstadGanddal IL233789
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151

H 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Erling Molvik JørgensenSandnes IL (Rogaland)223970
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)224973
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267

H10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)212395
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

D10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna in't VeldGanddal IL247976

N-Åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Filippa Høyvik LindalSandnes IL (Rogaland)234430
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Berge van ZantenSandnes IL (Rogaland)223510
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)223518

Annonser

IOF Eventor