Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til "Vaulens" Juleløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: "Vaulens" Juleløp
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: torsdag 26 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 168 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solbjørg BorgersenKlubbløs
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Anne Marie GauselGanddal IL209728
Linda HaukåsKlubbløs187311
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Ellinor NesseEquinor BIL211604
Elin NorveelSUS BIL181653
Randi RothSandnes IL (Rogaland)212433
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Unni B SundliGanddal IL67378
Aase SveinsvollGanddal IL200609
Isabelle Morstøl ØvremoKlubbløs60598

Damer - mellomlang løype (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv Hilde BergStavanger Orienteringsklubb250405
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK158223
Silje Thorsen BorthenJWC BIL197881
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb250371
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Ingrid W. HestnessStavanger kommune BIL209909
Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb212838
Lise IsachsenStavanger Orienteringsklubb199748
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb200514
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Hilde OhrGanddal IL213113
Marianne SteinkopfAftenbladet BIL207862
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett223879
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

Damer - lang løype (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Keth BerggrafStatoil BIL229589
Helen LomelandÅlgård Orientering238199
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb231514
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Anna TaksdalGanddal IL508199
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

Herrer - kort løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peter FrafjordStatoil BIL245654
Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering91019
Lars Elias Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb234349
Leif Kjetil Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb208743
Svein HaukaasÅrstad IL509023
Arne HopeKlubbløs231281
Rolf Øystein KlugeAker Solutions505828
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040
Henning Furu VerstegenKlubbløs212352
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

Herrer - mellomlang løype (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb213234
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Oddvar Dirdal JonassenLyse BIL220829
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Torbjørn EvensenStavanger Orienteringsklubb220909
Frode FølgesvoldAftenbladet BIL207808
Bjarne GimreGanddal IL250215
Kjell Olav GjerdeStavanger Orienteringsklubb401033
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Arne Magne HandelandSandnes kommune BIL500626
Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb211708
Geir HusdalTIF Viking226952
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb198001
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb233897
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb184538
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Arne NygaardKlubbløs220838
Kristian OhrGanddal IL64713
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
André SirevågStatoil BIL239554
Bjørn SivertsenSkanska Norge 500391
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Håvard SvihusFrøyland IL227534
Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb506809
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb183956
Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)212140
Leif Gunnar WikeneStavanger Orienteringsklubb500502
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BergersenStavanger Orienteringsklubb246637
Øivind BerggrafStatoil BIL229627
John BreilandKlepp IL216856
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Øystein DahleSandnes IL (Rogaland)228371
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb114932
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Trond LamarkGanddal IL509448
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Inge LølandGanddal IL200772
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

Nybegynnerløype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EilevstjønnGanddal IL248064
Henrik EilevstjønnGanddal IL248079
Johan Olav HellandKlubbløs
Johan Hinna GauselStavanger Orienteringsklubb224629
Timo SkarStavanger Orienteringsklubb249010
Audun SkartveitKlubbløs250320
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223588
Hanna in't VeldGanddal IL247976
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)161991
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

Mellom-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav Dag BorgersenKlubbløs
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)151431
Norvald SkrettingKlubbløs239481
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb231081

Kort-Åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helene Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)224860

Damer -Eksta lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Marie Line FurlandNTNUI220844
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649

Herrer - Ekstra lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen AamodtKamp/Vestheim IF504478
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Håkon EggebøStavanger Orienteringsklubb208581
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb238281
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Erik LimaGanddal IL209922
Sondre LomelandÅlgård Orientering188913
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Tobias RøddeGanddal IL197866
Morten Bjerga SundliGanddal IL197732
Johan Christie ØrkeNTNUI211766

Annonser

IOF Eventor