Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Løp nr 4 - Nattløp Ølbergskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Løp nr 4 - Nattløp Ølbergskogen
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: onsdag 18 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 72 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margot AsheimSUS BIL250320
Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb250371
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413

Damer - mellomlang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Randi LadstenTime kommune BIL195728
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

Damer - lang løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

Herrer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cedric FayemendyEquinor BIL
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139

Herrer - mellomlang løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Tor Geir EspedalGanddal IL185991
Bjarne GimreGanddal IL250215
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Ove HaugvaldstadOslostudentenes IK200550
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Kjell Ivar SkjørestadÅlgård Orientering206315
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

Herrer - lang løype (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Håkon EggebøStavanger Orienteringsklubb208581
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb238281
Jørgen HetlandEgersund OK224960
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Oddmund NordgårdSUS BIL209736
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Otte OmdalGanddal IL250321
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Marius SteneConocoPhillips BIL241443
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Herrer - XLang (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer- XLang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Sunniva OmdalNTNUI196743

Annonser

IOF Eventor