Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen 2019 - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2019 - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 7 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grethe BreivikAftenbladet BIL249017
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb169780
Marianne SteinkopfAftenbladet BIL207862
Aase SveinsvollGanddal IL200609

Damer - mellomlang løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siv Hilde BergSUS BIL250405
Anne-Siv GjertsenStavanger Orienteringsklubb402428
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Trude HermanrudStavanger kommune BIL241710
Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb83031
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb234375
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485

Damer - lang løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke LamarkGanddal IL509450
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

Herrer - kort løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ove MæstadGanddal IL233789

Herrer - mellomlang løype (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Jan ArendalEquinor BIL192611
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Frode FølgesvoldAftenbladet BIL207808
Bjarne GimreGanddal IL250215
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Arne Magne HandelandSandnes kommune BIL500626
Geir HusdalTIF Viking226952
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Per Marthon MælandAftenbladet BIL181757
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Arne NygaardKlubbløs220838
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb245290
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857
Leif Gunnar WikeneStavanger Orienteringsklubb500502
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Tor BrekkenGanddal IL197768
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Håkon EggebøStavanger Orienteringsklubb
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb238281
Trond LamarkGanddal IL509448
Ove OalandGanddal IL216734
Helge RisaStavanger Orienteringsklubb169677
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Marius SteneConocoPhillips BIL241443
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013
David WadeStatoil BIL243643

Nybegynnerløype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EilevstjønnGanddal IL248064
Henrik EilevstjønnGanddal IL248079

Annonser

IOF Eventor