Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen 2019 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2019 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 23 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

Aftenbladet BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode FølgesvoldAftenbladet BILHerrer - mellomlang løype207808
Marianne SteinkopfAftenbladet BILDamer - kort løype207862

Equinor BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan ArendalEquinor BILHerrer - mellomlang løype192611

Ganddal IL (18)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Daniel EilevstjønnGanddal ILHerrer - kort løype248064
Henrik EilevstjønnGanddal ILHerrer - kort løype248079
Joar EilevstjønnGanddal ILHerrer - lang løype504231
Bjarne GimreGanddal ILHerrer - mellomlang løype250215
Per Ingar HadlandGanddal ILHerrer - mellomlang løype510424
Ingrid LamarkGanddal ILDamer - lang løype509447
Trond LamarkGanddal ILHerrer - lang løype509448
Vibeke LamarkGanddal ILDamer - lang løype509450
Øyvind LamarkGanddal ILHerrer - lang løype509449
Agnar Antzée LienGanddal ILHerrer - mellomlang løype174865
Ove OalandGanddal ILHerrer - lang løype216734
Kristin SkadsemGanddal ILDamer - mellomlang løype193010
Knut SkjævelandGanddal ILHerrer - mellomlang løype197988
Mariann SveinsvollGanddal ILDamer - lang løype503557
Aart Joakim in't VeldGanddal ILHerrer - lang løype243462
Hanna in't VeldGanddal ILNybegynnerløype247976
Clemens Sundby ØxnevadGanddal ILHerrer - lang løype225547
Ingrid E. I. ØxnevadGanddal ILDamer - kort løype233836

Klubbløs (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Oddvar Dirdal JonassenKlubbløsHerrer - mellomlang løype184346
Arne NygaardKlubbløsHerrer - mellomlang løype220838

Os Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anders Tønnessen RødOs OrienteringsklubbHerrer - lang løype501408

Sandnes IL (Rogaland) (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype505816
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)Herrer - lang løype211230
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)Herrer - mellomlang løype174023

Sandnes kommune BIL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne Magne HandelandSandnes kommune BILHerrer - mellomlang løype500626

Stavanger kommune BIL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid O. FossStavanger kommune BILDamer - kort løype200667
Trude HermanrudStavanger kommune BILDamer - mellomlang løype241710

Stavanger Orienteringsklubb (39)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype501406
Jan-Rune Larsen BassoStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype195795
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype213234
Asgeir BellStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype197972
Martin BlystadStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype186187
Pål BårdsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype245175
Elin Helene DymbeStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype211921
Lars DymbeStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype226943
Tollak Johannes DymbeStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype247980
Øyvind EgeskogStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype245282
Arne Kristian EspedalStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype504990
Knut Jonas EspedalStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype211702
Anne GarsrudStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype234022
Haldis Olaug GlendrangeStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype245177
Svein GlendrangeStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype226944
Svein Magnus HalsneStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype238281
Tore KarlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype207746
Jack KoskyStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype510701
Kjell LangvikStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype197812
May MelingStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype234039
Pernille Ronæss MellebyStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype83031
Brit NilsenStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype200514
Espen Fyhn NilsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype204102
Jørgen NilsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype210964
Tone Cecilie NystrømStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype195678
Turid NystrømStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype231413
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype195677
Sara Nystrøm OlsenStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype211735
Stein Arne OlsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype510413
Paul Andreas PaulsenStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype221087
Gunnar SakseidStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype192464
Kjell SkjævelandStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype250205
Peter SæbbøStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype227048
Vilde Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger OrienteringsklubbDamer - lang løype227050
Gry Vikhamar ThengsStavanger OrienteringsklubbDamer - mellomlang løype207804
Sverre VarebergStavanger OrienteringsklubbHerrer - kort løype401040
Kjetil WirakStavanger OrienteringsklubbHerrer - lang løype226009
Finn-Morten ÅrstadStavanger OrienteringsklubbHerrer - mellomlang løype207888

Søgne og Songdalen OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan VærpSøgne og Songdalen OKHerrer - mellomlang løype216807

TIF Viking (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir HusdalTIF VikingHerrer - mellomlang løype226952

Ålgård Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Raymond B PettersenÅlgård OrienteringHerrer - mellomlang løype500578
Ørjan RavndalÅlgård OrienteringHerrer - lang løype500518

Annonser

IOF Eventor