Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstkarusellen 2019 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstkarusellen 2019 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 23 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid O. FossStavanger kommune BIL200667
Marianne SteinkopfAftenbladet BIL207862
Ingrid E. I. ØxnevadGanddal IL233836

Damer - mellomlang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Trude HermanrudStavanger kommune BIL241710
Pernille Ronæss MellebyStavanger Orienteringsklubb83031
Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb200514
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb207804

Damer - lang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Vibeke LamarkGanddal IL509450
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

Herrer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel EilevstjønnGanddal IL248064
Henrik EilevstjønnGanddal IL248079
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

Herrer - mellomlang løype (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan ArendalEquinor BIL192611
Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb213234
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Oddvar Dirdal JonassenKlubbløs184346
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb211702
Frode FølgesvoldAftenbladet BIL207808
Bjarne GimreGanddal IL250215
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Arne Magne HandelandSandnes kommune BIL500626
Geir HusdalTIF Viking226952
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb207746
Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb197812
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Arne NygaardKlubbløs220838
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb192464
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb195795
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb238281
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Trond LamarkGanddal IL509448
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb501408
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Nybegynnerløype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanna in't VeldGanddal IL247976

Annonser

IOF Eventor