*** Instance-specific ***

Påmeldte deltakere til Geilo 2-dagers

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Geilo 2-dagers
Arrangørorganisasjoner: Buskerud / IL Gular
Dato: lørdag 20 juni 2020 - søndag 21 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 477 påmeldte deltakere.

D/H -10N (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll247708
Erik BerganKongsberg OL234037
Fredrik BlomquistBergens TF239564
Josefine BlomquistBergens TF239563
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL
Frida Ingeborg EikangerGneist, IL247511
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb196900
Alva Zahl ErikssonKongsberg OL219186
Klara Zahl ErikssonKongsberg OL219186
Benjamin Barsnes FrøydSogndal IL
Casper Barsnes FrøydSogndal IL
Anne HeksemFana IL
Nila HillerenEiker OL213809
Vilje HillerenEiker OL213682
Julian IlievHalden SK152519
Stian IlievHalden SK141052
Lazar IordanovNydalens SK247753
Eivind KjernsmoAsker Skiklubb225381
Marius KjernsmoAsker Skiklubb178071
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Simen Lian MortensenIL Koll204204
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Ronia Robin MarstonHemsedal IL238111
Mathis RenardKongsberg OL209723
Anne Guro RyenNesbyen IL213001
Edel Vollen SataøenRond OL247865
Nora Vollen SataøenRond OL246947

D/H 11-16N (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Boiana IordanovaNydalens SK244050
Synne KjernsmoAsker Skiklubb211729
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL192443

D/H 17-N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BjørnstadRaumar Orientering500119

D/H 10-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Olai BisethKongsberg OL236317
Håvard Rekve LianIL Koll211914

D/H 17-C (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria A. SkimmelandKongsberg OL192814
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Lena HenrikssonTyrving IL211267
Andreas KragsethIL Gular212521
Anne-Sofie LyshedenKonnerud IL503959
Eirik MelandNydalens SK509129
Kristin MortensenIL Koll211439
Vibeke Prestmo ValestrandRisnes IL245631

D/H 10-16B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubb172125
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

D/H 17-B (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Bjørn BataldenFana IL195907
Lene FlessebergKongsberg OL502920
Anders GauslaaRond OL509022
Erik HaugenRingsaker OK92332
Marianne HeksemFana IL508988
Anita E. HoleFørde IL501592
Siren HoplandGneist, IL195883
Knut HusdalStavanger Orienteringsklubb509018
Mona JensenEiker OL507080
Aud KjemperudEiker OL508150
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Øistein PaulsenBergens TF226059
Pål PedersenKonnerud IL212365
Karsten RønningSturla, IF109387
Elisabeth StrandbergLillomarka OL
Anna Austad SveenRaumar Orientering146421
Tommy SæterKongsberg OL200438
Christine TeigNydalens SK507653
Morten Herman VogtKonnerud IL505847
Anne WestergårdVaregg Fleridrett198083
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Ingrid BrattbakkFana IL233601
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Erica Juliet EideFana IL246951
Julie Økern HågårdKonnerud IL226183
Hedda Jansson RønnestadFana IL223610
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Marte EgerKongsberg OL196871
Idun HeklandIL Gular213259
Iselin HøivoldKongsberg OL198838
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Elise RenardKongsberg OL238174
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Johanne StorhaugKonnerud IL212446

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amanda AxelsonEiker OL213690
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Maren HenriksenVang OL190259
Anja HoleFørde IL225359
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL186276
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Marie KvarmeSturla, IF507448
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Synne SandvenNotodden OL505752
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442

D 17- (55)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenNydalens SK192268
Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK500259
Jenny BaklidKonnerud IL508250
Monica BerglundRingerike OL507952
Hedda Raadal BjørloNTNUI506934
Lone BrochmannBækkelagets SK208706
Eline DrageTyrving IL500308
Marianne DæhliNydalens SK221273
Helene EgerKongsberg OL215112
Malin EijsinkNydalens SK197922
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Anne EikenNTNUI209814
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL210112
Sølvi FossøyEiker OL211620
Marthe GløersenBækkelagets SK501217
Therese HaareKonnerud IL80034
Idunn HaavengenNTNUI206386
Åsne HaavengenKongsberg OL510900
Anita HillerenEiker OL250365
Selma HoivoldKongsberg OL503909
Randi HoleBergens TF87062
Iliana IlievaHalden SK506699
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Oda Isnes TyseEiker OL192560
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Ingeborg KvarmeSturla, IF505432
Roisin LongNydalens SK223308
Helen MartinsenIL Gular209975
Joelle MeisterNydalens SK
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Konstanse MoholthKongsberg OL184520
Ingjerd MyhreTyrving IL200004
Tonje Aasheim NymarkNTNUI500914
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669
Linnea OlofssonKongsberg OL506938
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Delphine PoirotNydalens SK502044
Andrea RanvikKonnerud IL504336
Anniken RanvikKonnerud IL504337
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Marit Rønning SkoglundNydalens SK177536
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Hedda SpangbergKonnerud IL506837
Vendula SramkovaHemsedal IL165788
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL193062
Iselin SørensenSturla, IF507755
Mariann UlvestadNydalens SK238119
Siri UlvestadNydalens SK504622
Andrea VaneboKongsberg OL208586
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL212335
Kristine Bog VikaneFana IL510525
Mari ØverbyKongsberg OL217555

D 17-AK (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Karianne AlsakerÅrstad IL89552
Stine AustadRaumar Orientering216818
Thea Sildnes BaklidNTNUI187171
Atanaska BedelevaNydalens SK247755
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Kristin EgerKongsberg OL196870
Linda EngenRaumar Orientering227714
Linda Zahl ErikssonKongsberg OL219187
Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett204610
Kirsten GjermstadKonnerud IL509145
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Tanja InstanesSturla, IF226658
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Tiril KihleKonnerud IL212654
Hedda KjeldsenSturla, IF500401
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Linda RykkjeVaregg Fleridrett510281
Kristin Vollen SataøenRond OL509021
Kari StrandKongsberg OL504502
Tone VollenRond OL509108
Tonje VråleSturla, IF84832
Vibeke ØyeIL Gular222669

D 50- (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Herdis AlvheimFana IL86999
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering511820
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK506653
Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett206290
Anne Marit BjergaardNydalens SK214920
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Anne Margit BrattenMåren OK86324
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Lise ChristensenTIF Viking205987
Anita Sørensen DrageKongsberg OL509117
Barbara Willkommen EikenKongsberg OL220733
Ida EngenRaumar Orientering228076
Anne FjeldstadÅrstad IL241764
Siren GreveBergens TF211515
Anna GöhlmanTyrving IL507045
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK502960
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Isa HeggedalKonnerud IL500011
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Gunhild HennumLierbygda OL207531
Elisabeth HetlevikKongsberg OL216819
Marianne HøivoldKongsberg OL155651
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Britt KarlsenAskøy OL197152
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Ingrid KvistadKongsberg OL504457
Kirsti LysakerFana IL191280
May MelingStavanger Orienteringsklubb234039
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Rannveig NordhagenFana IL237735
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Hanne Lerche RaadalHalden SK199699
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Merete RuudLillomarka OL89574
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Kristin SandvenNotodden OL196856
Ingrid SandvollGneist, IL507612
Heidi SchatvetNotodden OL209283
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Mette StorvestreVaregg Fleridrett
Tove StrandMåren OK507930
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Kristin Sæthre SørensenSturla, IF189053
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ellen Marie TurterNydalens SK188728
Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL196741

D 70- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Elin DahlenRingerike OL503360
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering187114
Berit GrosvoldEiker OL179799
Brita Eilertsen GrønliFørde IL199289
Berit HegdalBergens TF215429
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Kari SecherBergens TF244744
Ingunn Vie SkareBergens TF
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Audny TotlandFana IL208016
Gry Bruland VråleSturla, IF504475

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirill EikangerGneist, IL212188
Nils Zahl ErikssonKongsberg OL219185
Emil HeksemFana IL223569
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741
Jon StrandKongsberg OL239184
Alfred TeigNydalens SK244049
Christoffer Vråle RønningSturla, IF149109

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Arne BisethKongsberg OL234144
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett225456
Jarand GustafssonKongsberg OL211944
Oskar HeksemFana IL213352
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett88730
Erlend UlsakerHemsedal IL511793

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Oliver Rokne DahleVaregg Fleridrett197836
Håkon GrønliFørde IL510755
Brage Bell LysakerFana IL211903
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

H 17- (70)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304
Jørgen BaklidNTNUI201651
Sondre BataldenFana IL246969
Lars BerglundRingerike OL504705
Mikkel BerglundRingerike OL201736
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Alan CherryNydalens SK200459
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Andreas DaleBergens TF201918
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Vetle DrageKongsberg OL502338
Johan EgerKongsberg OL500586
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Bjarte EikangerGneist, IL502476
Andreas EklundGöteborg Majorna OK88734
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Robert FredriksenNotodden OL502352
Christian FrøydSogndal IL61721
Jørgen FrøydLarvik OK186832
Magnus GjerstadNTNUI171970
Bjørn HaavengenKongsberg OL188468
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202220
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Aslak HeimdalNTNUI502140
Audun HeimdalNTNUI509244
Geir HeksemFana IL504454
Glenn Ekholdt HillerenEiker OL250392
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Lacho IlievHalden SK500250
Stig InstanesSturla, IF209843
Scott JuvikIL Gular504399
Lukas KlausenSturla, IF512209
Magne KnudsenGneist, IL207802
Sondre KongsgårdNydalens SK
Ola LestebergKongsberg OL211224
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Ruairi LongVaregg Fleridrett223280
Neil MarstonHemsedal IL483542
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Tore NymarkVaregg Fleridrett507947
Per Melander OftenNydalens SK194465
Andreas G. PoldenNydalens SK204632
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Petter ReinemoKongsberg OL506813
Damien RenardKongsberg OL201971
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840
Øystein RognebakkeSturla, IF189043
Halvor RudningenHemsedal IL511798
Espen RøsteKongsberg OL204757
Kyrre SataøenRond OL509020
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Ådne SkjærsteinTyrving IL502428
Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering203377
Odd StrandKongsberg OL501473
Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering501351
Tord StrandKongsberg OL510735
Sindre UlsakerHemsedal IL511795
Knut UtneFana IL222547
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174304
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Anders VisterNydalens SK209926
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL204669
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552
Kenneth WesterheimStord Orientering199736
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 17-AK (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Harald BerganKongsberg OL502337
Hans-Richard BrattbakkFana IL244786
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223652
Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL219187
Bård HeklandIL Gular201844
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK192303
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb501672
Jan Tore LudvigsenIL Koll238264
Birk Bell LysakerFana IL211313
Matthew NgNydalens SK223915
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Knut Ivar VestliÅl IL97799

H 50- (79)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Per Olav AndersenVang OL71067
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Trond BaklidKonnerud IL500289
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Kjetil DammTIF Viking511784
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Gisle Nordahl DueMåren OK235154
Morten DueMåren OK400286
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering91575
Terje Ulla EikenKongsberg OL190660
Axel EiknerFana IL511445
Sigurd EiknerFana IL179948
Knut EngenRaumar Orientering228075
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Øyvind F EriksenNesbyen IL168580
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Lars-Erik FiskumTyrving IL234972
Knut FossgardLillomarka OL186276
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Christian GrotnesTyrving IL221251
Per GustafssonKongsberg OL203004
Erling HagenÅl IL74957
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Jan HauglandÅrstad IL211518
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL200005
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK197876
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Bjørn HøllelandFana IL211193
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Einar JensenNydalens SK200777
Egil KarlsenAskøy OL197044
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Ole KragsethIL Gular181688
Are KristiansenTyrving IL502380
Jon Erik KvarmeSturla, IF505431
Harald KvisliNotodden OL207900
Jon KvisliBø OL227681
Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett220011
Odd Arne LianIL Koll211361
Petter LøeNotodden OL214544
Knut Anders LøkenFossum IF
Stig MellingRingerike OL215004
Øivind MyhreKongsberg OL502355
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Are NjåsteinTyrving IL206550
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Terje W. PettersenKonnerud IL508912
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Dag Terje RøenSamnanger IL178151
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Jan SteinegerGneist, IL236502
Erling StrandBergens TF186000
Tor StrandRaumar Orientering74968
Torgeir StrandFana IL208120
Jan SveenRaumar Orientering501365
Rune SørensenSturla, IF189047
Tor SørevikTIF Viking507951
Ørjan TotlandTIF Viking503098
Ole TørnqvistFana IL192921
Endre UlsakerHemsedal IL511804
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630
Roger Andre VaneboKongsberg OL208598
Erik VikaneFana IL245750
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Paul WadeFossum IF243848
Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett181850
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Hans Otto ØverbyKongsberg OL217554

H 70- (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking510993
Gunnar J. AlsakerÅrstad IL142842
Atle AlvheimFana IL221422
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK84731
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK239482
Torgeir BrochmannEiker OL234978
Lars ButtingsrudVingelen IL508138
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Tormod DahlenRingerike OL211376
Jon FærdenNordre Follo Orientering236754
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Otto Grahl-NielsenBergens TF185833
Kurt GrønliFørde IL508237
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Per HauglandÅrstad IL211480
Ragnar HillestadLardal OL4115457
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Dagfinn HoleBergens TF216755
Geir HusdalTIF Viking226952
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Gunnar KnudsenTIF Viking250467
Ladislav KocbachBergens TF501388
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Terje MalmHamar OK206901
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Tor J. SamuelsenBergens TF228083
Paul SkjakerHadeland OL236303
Bjørn StrømmeTIF Viking186219
Jørn TorgersenTIF Viking511871
Olav TotlandFana IL208014
Tor TrøanHadeland OL501084
Sigurd VikebøTIF Viking168441
Lasse VråleSturla, IF507070
Knut WikstrømRingsaker OK211405

Annonser

IOF Eventor