Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Møllesprinten, HOK-rankingfinale 2020
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: lørdag 5 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

H17 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Øyvind Gaute BergStord Orientering184591
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Bård HeklandIL Gular212401
Geir HeksemFana IL504454
Jens Øien KlosterFitjar IL211234
Magne KnudsenGneist, IL207802
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett197930
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Rune NygaardIL Gular207699
Andreas NysæterBergens TF226165
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Oskar RøenVaregg Fleridrett511342
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb501408
Knut UtneFana IL222547
Kenneth WesterheimStord Orientering199736

D17 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Irinja AlmåsStord Orientering197835
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Helen MartinsenIL Gular209975
Elise RognsvågUmeå OK502090
Marie Roll-TørnqvistFana IL192919
Linda RykkjeVaregg Fleridrett510281
Kristine Bog VikaneFana IL510525

H15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Bell LysakerFana IL211903

H50 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
John Olav AlvsvågFana IL91058
Tom Eirik EikangerIL Gular245738
Arne JohannesenIL Gular502587
Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL206490
Svein LingaIL Gular181793
Knut J NerhusIL Strand-Ulv223859
Øyvind SkålevikFitjar IL487960
Torgeir StrandFana IL208120
Ole TørnqvistFana IL192921

D15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Fitjar HjelleFitjar IL247153
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Helene NysæterBergens TF191281

H70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald HaugenStord Orientering197746

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Mai Helen LingaIL Gular507657
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Ingrid SandvollGneist, IL507612

A-Open (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode FitjarFitjar IL211460
Odin LingaIL Gular199739

H13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar HeksemFana IL508988

D13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Fitjar HjelleFitjar IL247287
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813

D70 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edel SlettemarkStord Orientering207689

B-Open (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Mette FitjarFitjar IL247047

D/H-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil HeksemFana IL223569
Jon Fitjar HjelleFitjar IL247391
Ola Fitjar HjelleFitjar IL247053

C-Open 17 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AarbakkeOs Orienteringsklubb500052
Ingunn EikelandBergens TF244684

H9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon Øien KlosterFitjar IL156991

N-Open (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd AarbakkeOs Orienteringsklubb213122
Maria ChristenssonGneist, IL248651

Annonser

IOF Eventor