Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM natt Hedmark

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt Hedmark
Arrangørorganisasjoner: Hamar OK / Løten o-lag / Vang OL
Dato: fredag 4 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina SmestadLøten o-lag501471
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig StenbergVang OL92070

D 45- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mona LomeHamar OK190329

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Jorunn RognlienModum OL505393
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute LindaasElverum OK500901
Vegard RanestadHamar OK507971

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre Zahl HagenFossum IF509131
Mats LindaasElverum OK209963

H 21- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OK509137
Lars Erik BakkeLøten o-lag216758
Kenneth BilstadVang OL220950
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Eskil FrøislandVang OL508144
Øivind FrøislandVang OL208085
Stein H. HagenFossum IF504815
Even LindaasVang OL202094
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137
Jan Ola PedersenVang OL506425
Anders SkjesetVang OL501416
Simen SmestadBækkelagets SK207863
Pål StenbergVang OL217007

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddgeir FrysjøendenBrandval/Kongsvinger OK

H 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Ivar BergersenEidskog OL212791
Geir Jota BjørloHamar OK501667
Svein ThorsbergGrue IL222088

H 55- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas HuberHamar OK211653
Øystein MelbyVang OL84213
Stein Arne NegårdVang OL507609
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Kristian StorsveenLøten o-lag505814

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Leif BillingsøEidskog OL241825
Tor SolbergseterAustmarka IL208625

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401

C-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Mina Bleken RudVang OL213580
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag246993
Mari StenbergVang OL217811

B-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik HaugenRingsaker OK92332
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083
Jon Herman UlvensøenOL Tønsberg og omegn144214
Ole Hans ØieLøten o-lag180930

Annonser

IOF Eventor