Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Graneløpet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Graneløpet
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: søndag 17 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

C-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Therese NilsenIL Imås236001
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering507620
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225345
Sandra Sofie TømtIL Imås246774

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687
Ånon Haslekås SolheimIF Trauma

Damer - kort løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023
Linn Carina DalandKristiansand OK181677
Marianne HaugeHisøy OK234915
Anna Sofie HoffKristiansand OK195909
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417

Damer - lang løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn EttestølKlubbløs
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering193027

Herrer - kort løype (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Svein Roar JonsmyrBirkenes IL203394
Ove KjetsåOtra IL510999
Geir KristiansenKristiansand OK229983
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Emil NygårdBirkenes IL225087
John RundeKristiansand OK504087
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Glenn TøråKristiansand OK248089
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering507727
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857

Herrer - lang løype (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering222086
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Helge FossøyØyestad IF allianse246669
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Kåre JørgensenHisøy OK87651
Øystein KristoffersenKlubbløs508918
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK503555
Trygve Børte NomelandKristiansand OK501209
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052
Svein RoslandHope IL507704
David RundeKristiansand OK221505
Jan Arild RørvikKlubbløs510678
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering236794
Brage TakleKristiansand OK198046
Arne ThorstensenIF Trauma506782
Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK197885
Per Kristian TømtIL Imås206546
Anders VestølVegårshei IL509130
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

Annonser

IOF Eventor