Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nydalten med KM Langdistanse og Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: lørdag 29 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

N2-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL4115499

AK-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Øystein FlemmingÅrvoll IL
Jens Christian HolstTyrving IL

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Berge GjellestadNydalens SK4033171
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering4116067

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering4116604

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Linnea HolstTyrving IL4021150
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 17-18 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Iris HolstTyrving IL4041406
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid KravdalGjø-Vard OL3951092

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine BakkeFossum IF
Nora SkauenTyrving IL

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian Berge GjellestadNydalens SK4031829
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Boye WangensteenLillomarka OL3864774

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend BakkeFossum IF4042008
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904

H 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF4041471
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779

H 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bojan BlumensteinNydalens SK4015533
Vegard DanielsenKristiansand OK3621273
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK3776093
Daniel RoosTyrving IL4056198
Øivind Thorvald Due TrierOslostudentenes IK3947744

H 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeFossum IF4042347
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL3951969
Øystein RastadAsker Skiklubb3808797

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Stein H. HagenFossum IF4041414

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Bjørn Henning GrandalTyrving IL3497906
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635

H 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn WilladssenHeming Orientering3782315

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Eldar BørsumBækkelagets SK4116687
Peter KlavenessMåren OK3979770
Helge LyeTyrving IL4123824

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107

Annonser

IOF Eventor