Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Heming Orientering
Dato: søndag 6 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 500 påmeldte deltakere.

D 9-10 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Våland AlmåsOppsal Orientering
Ingrid BakkehøiNydalens SK3885159
Johanne Løken BraatenNydalens SK
Celine Amlie BrennaHeming Orientering
Valeria ChristiansenHeming Orientering
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK
Tirill GivingHeming Orientering233733
Ida Berge GjellestadNydalens SK4033171
Helene HarstadNordre Follo Orientering4115200
Eira Heesch HolmenHeming Orientering
Celine KjensethHeming Orientering4118188
Ida Øvrebø MyrvoldHeming Orientering
Marte Krohn MørlandOppsal Orientering
Annika Næss-UlsethHeming Orientering4122065
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering4124137
Mari Oraug RyghIL Koll3985660
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering4116067
Sine WallbergHeming Orientering

D 11-12 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK4126595
Vilde HøyerFossum IF3660149
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering4022554
Liv KeyserOppsal Orientering
Ingrid KjerkreitHeming Orientering
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Andrea Haugmoen MoHeming Orientering
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK
Josefine Oraug RyghNydalens SK3980364
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering4116604
Johanne Helene StenshorneNydalens SK4129425
Ane Risstad SundnesOppsal Orientering4057006
Silje TaraldlienFet OL4137220

D 13-14 (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silja BerstadHeming Orientering3981180
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering3852258
Martine Arntzen HaugØstmarka OK4125670
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering4113932
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK4132536
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK3980588
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Una NastadAsker Skiklubb
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Caroline SlungaardHeming Orientering
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Vilma ThomassenNydalens SK
Clara WeiszNydalens SK4067930
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832

D 15-16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Eileen BjanesTyrving IL4078150
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Nora Christine HansenAsker Skiklubb4106357
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Linnea HolstTyrving IL4021150
Tuva HøyerFossum IF3934593
Karoline JebsenHeming Orientering3727047
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering4106480
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Pauline MyklebustIL Koll4118196
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Kaja PeikliTyrving IL4125720
Emilie RehnNordre Follo Orientering4125092
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Elise ThorsengFossum IF3823960
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering4124749
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 17-18 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Netta Bar-NathanLillomarka OL4106878
Julie BerntzenFet OL3886488
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK4123907
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3947157
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3828514
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Hanna RehnNordre Follo Orientering3947199
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Eline SchjervenLardal OL3907722
Pia Young VikNydalens SK3993128

D 19-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL4044541
Linda GammelsæterNordre Follo Orientering4114690
Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering

D 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL4033213
Sigrid AlexandersenNydalens SK4038477
Nikoline AsdølTyrving IL
Kristine AusenÅs-NMBU Orientering4135539
Betty Ann BjerkreimTyrving IL4134136
Marion Huber KaasNydalens SK
Gunvor Hov HøydalFossum IF3987005
Tone Bergerud LyeNydalens SK4051140
Ingrid Disch LøsetNydalens SK
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147

D 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL
Atanaska BedelevaNydalens SK
Kristin Nergaard BergFossum IF4107108
Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK4106514
Anja S HusebyeIL Koll3983467
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb
Sofie Oraug-RyghIL Koll3980174
Anne Berit RørlienFossum IF4126702
Liv SchjervenLardal OL
Dana B. SteneNydalens SK
Siri StørmerNydalens SK3816808
Silje SyversenOppsal Orientering
Anne Stine TaraldlienFet OL4136990

D 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Britta FismenFossum IF3947934
Elise HafskjoldNydalens SK4042776
Elin KallesonOppsal Orientering3981172
Aase MestadLillomarka OL3885928
Mone NastadNotodden OL4110896
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering4132346
Bodil NordenströmFossum IF
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb4031803
Kristine ThorsengFossum IF4042438
Milda ØhlckersTyrving IL4061453
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katrine BakkeFossum IF
Kathrine LunøeNydalens SK
Sigrun NygårdAsker Skiklubb
Trine OldernesLillomarka OL
Jorun RuudAsker Skiklubb3807872
Nora SkauenTyrving IL4129201
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb3807773

D 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude FixdalIL Koll4116026
Tove HeimdalKonnerud IL4095543
Ingrid NermoenØstmarka OK4042966

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti ThoStabæk IF4124293

H 9-10 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK4040689
Maxime BochudAsker Skiklubb
Simen Kjenseth GlendrangeNittedal OL3983947
Thomas Nissen HellerudIL Koll3619590
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Lazar IordanovNydalens SK
Gustav Refvem KolderupIL Koll3979333
Herman Refvem KolderupIL Koll4054672
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering4048021
Simen Lian MortensenIL Koll4123527
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL4074720
Nils NikolaisenOppsal Orientering4124160
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK4043022
Aksel SennTyrving IL248140
Erling SkaugNydalens SK3832805
Vinjar Ellef SkramNittedal OL
Oskar SteneNydalens SK
Trym StueflottenIL Koll4043083
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering4124053
Sondre TaraldlienFet OL
Ole Jakob TrøanNittedal OL

H 11-12 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb4122404
Andreas N AspelundNydalens SK
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL
Sigurd Løken BraatenNydalens SK
Martin Amlie BrennaHeming Orientering3989316
Jakob Weider EgnerFossum IF4108783
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb4016325
Christian Berge GjellestadNydalens SK4031829
Sondre HafskjoldNydalens SK4022620
Theo HodneHeming Orientering
Emrik Heesch HolmenHeming Orientering
Magnus Rørlien JevanordFossum IF4124897
Jakob Refvem KolderupIL Koll3982717
Herman Finstad LandTyrving IL4117610
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL3999125
Ole Jacob MyklebustIL Koll3946589
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4042263
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4041265
Eskil OlaussenOppsal Orientering3992880
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb3884905
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL3984119
Karl Oraug RyghIL Koll3980182
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Emil SkaugNydalens SK3973054
Alfred TeigNydalens SK3948411
Morten ThomassenNydalens SK
Frode WallbergHeming Orientering
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Simen ÅnensenOppsal Orientering4035127

H 13-14 (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Jones ArnesenHeming Orientering3885936
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Erlend BakkeFossum IF4042008
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Felix Fabricius ByeNydalens SK3822145
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
Henrik HarstadNordre Follo Orientering3984739
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Magnus Flydal JenstadFossum IF4125506
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Lavrans Larsen HirschTyrving IL4057725
Even LienGjø-Vard OL4120887
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb3886082
Erlend Luis OtterleiØstmarka OK4005567
Aksel Victor SanchisHeming Orientering
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK4125241
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070
Sigmund ØlstadFet OL3933702
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

H 15-16 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Markus FinskudRaumar Orientering4123816
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4091997
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Anders Næss-UlsethIL Koll3961380
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Bjørnar PeikliTyrving IL4125258
Henning ReichenbachOppsal Orientering4048096
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459

H 17-18 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK4042156
Marius BakkeFossum IF4041471
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Gaute BerganNydalens SK4042909
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering3981974
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855

H 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering3964889
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Lars Young VikNydalens SK3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017

H 21- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik AsdølTyrving IL
Ove BaardsgaardOL Trollelg
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Bojan BlumensteinNydalens SK4015533
Florian BochudAsker Skiklubb
Olle BoströmTyrving IL4041273
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Karl FremstadTyrving IL3975901
Gaute FriestadNydalens SK3608957
Haakon IngvaldsenNittedal OL
Magne JutulstadBækkelagets SK
Sverre Huber KaasNydalens SK3810462
Steinar KollerudLillomarka OL
Are KristiansenTyrving IL
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Håvard MyhreBækkelagets SK
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Anders NordbergNydalens SK3793700
Lukas PetersonTyrving IL4134037
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Ludvig RødnesOppsal Orientering4108130
Pål SkogedalAsker Skiklubb3987054
Torkil Eide SolstadTyrving IL
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb3732500
John Kasper SvergjaNydalens SK
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finn Gjerull RyghNydalens SK3979069
Rune RystadNydalens SK4126736
Morten Herman VogtKonnerud IL4105631

H 45- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut AaldeNydalens SK3884111
Even Angell-PetersenNydalens SK
Harald BakkeFossum IF4042347
Frode BakkehøiØstmarka OK
Steinar EastwoodLillomarka OL4122313
Lorant FarkasØstmarka OK
Brynjar FredheimLillomarka OL3882263
Kyrre GranFet OL4137527
Runar HafskjoldNydalens SK4041885
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Nils-Erik HirschTyrving IL4062600
Øyvind LienGjø-Vard OL4120002
Jan Tore LudvigsenIL Koll3980232
Bengt NiklassonNydalens SK3981990
Jan-Henrik NilsenOppsal Orientering
Ola NilsenOppsal Orientering3979960
Vegard PeikliTyrving IL
Martin ReichenbachOppsal Orientering3885407
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Torgeir SkjønhaugFet OL3982170

H 50- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndersenOppsal Orientering3636784
Magne BrændenLillomarka OL3883576
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering4024873
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Christian HolmboeTyrving IL4041810
Fredrik HøyerFossum IF3984267
Hans JevanordFossum IF4124657
Odd Arne LianIL Koll4124459
Steinar LågAsker Skiklubb4125142
Arne OlaussenOppsal Orientering
Erlend RehnNordre Follo Orientering4125027
Ottar WiklundNydalens SK3886330
Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm4122586

H 55- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ivar AarsethNydalens SK3885316
Anders AsdølTyrving IL3400389
Roger BirkelandFossum IF3983376
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb4042412
Arne FossheimAsker Skiklubb3812245
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering4115960
Håkon JendalFossum IF3885985
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Einar LunøeNydalens SK4042925
Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering4124772

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering4131199
Bjørn ChristensenØstmarka OK4097069
Egil HusethKamp/Vestheim IF4099479
Per Jacob ØlstadFet OL4038741

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm4055877

N-åpen (49)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mimmi Karlsen AkcoraFossum IF247560
Hanna Våland AlmåsOppsal Orientering
Isak AndersenNydalens SK3883618
Martin AndersenNydalens SK3884053
Tina BakkehøiNydalens SK
Henny BergIL Koll3981123
Amalie BirkelundAsker Skiklubb4120648
Julie Amlie BrennaHeming Orientering
Liv Boldingh DebernardNydalens SK
Sverre Kjenseth GlendrangeNittedal OL3985272
Bjørn Ingemar GreenHeming Orientering4132924
Karin Annika GreenHeming Orientering4131744
Ragnhild Lorange HombersetHeming Orientering248221
Maud HøylandNydalens SK
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SK
Liv IngjerLillomarka OL3661360
Albert JacobsenHeming Orientering
Olivia JansenNydalens SK
Solvor KirkhusNydalens SK
Norah Leinders-KrogHeming Orientering
Timothee Lie NoelIL Koll4054870
Ikke Løper0Nydalens SK
Ikke Løper2Nydalens SK
Ikke Løper3Nydalens SK
Ikke Løper4Nydalens SK
Ikke Løper5Nydalens SK
Ikke Løper6Nydalens SK
Ikke Løper7Nydalens SK
Ikke Løper8Nydalens SK
Ulrik Smidt NikolaisenNydalens SK
Astrid NäsholmIL Koll4128567
Atle NäsholmIL Koll4130837
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb4114633
Erlend PrestgardHeming Orientering248235
Hugo Folke PrestgardHeming Orientering248198
Johanne Ragvin RystadNydalens SK4123667
Simon Ragvin RystadNydalens SK4128658
Ella Maria Hausken SjöqvistIL Koll3982436
William E Hausken SjöqvistIL Koll3987237
David SnepergerIL Koll4043071
Viktor SnepergerIL Koll4054599
Selma Vilemina SteneNydalens SK
Theodor SvedbergFossum IF3809118
Mads Nygård ThorsengFossum IF
Anne TrøanNittedal OL
Simen TrøanNittedal OL
Alma A, ValstadIL Koll3985480
Iben A ValstadIL Koll4054466
Ola Mariussen WrightOppsal Orientering

N2-åpen 10-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Victoria BirkelandFossum IF3597309
Boiana IordanovaNydalens SK
Ildrid MestadRøyken OL
Ester Sørbrøden StoksetOppsal Orientering4123295

N2-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL4115499

C-åpen 10-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin FismenFossum IF3885522
Bastian Hagen-BoldinghIL Koll4054862
Lea Marie Hagen-BoldinghIL Koll3984143
Silas Mestad HansenLillomarka OL4115325
Jonas HirschBækkelagets SK3886629
Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL
Eirill MestadRøyken OL4116323

C-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine AndenæsAsker Skiklubb3979259
Lotta MyhreIL Koll4040648

B-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Wergeland BiemLillomarka OL4070595
Askil MestadRøyken OL4116489
Tiril Steine-EriksenHeming Orientering4028924

B-åpen 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli AspelundNydalens SK
Harald AulieIL Koll4112421
Olav BirkelandFossum IF3781820
Torleif GaltelandAsker Skiklubb3383429
Knut GjoneSandefjord OK4127593
Vera HalsaaAsker Skiklubb4042586
Kristin Stubban HygenØstmarka OK4118022
Trond K NylandNydalens SK
Kristine RomørenFossum IF3677168
Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK
Gorm Steine-EriksenKlubbløs3811288
Christine TeigNydalens SK4039632
Monica Renate TrøanNittedal OL
Gjermund WeiszNydalens SK4066544
Nina WoldeneFossum IF4032686
Martin Aasen WrightOppsal Orientering
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364

AK-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi BudahlFet OL
Haakon DolvenAsker Skiklubb4038238
Elena GrandLillomarka OL187012
Steinar HansenLillomarka OL4110623
Andreas HuberHamar OK3598927
Hans Olav HygenØstmarka OK4119780
Katrine Finstad LandTyrving IL4118386
Ivar MestadRøyken OL
Pål MyklebustIL Koll4040861
Kjersti RønningHamar OK4040952

AL-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BirkelundAsker Skiklubb

Skygge N-klasser (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla AkcoraFossum IF
Steinar AlsosOppsal Orientering
Jostein AndersenNydalens SK
Gine BakkehøiKlubbløs
Marte Madslien BakkenNydalens SK
Kari-Ann Victoria BirkelandFossum IF
Karen Boldingh DebernardNydalens SK
Erik BorgIL Koll
Frithjof Rasmussen BraadlieHeming Orientering
Ulf BrennaHeming Orientering
Jens Boldingh DebernardNydalens SK
Reni FløtreNydalens SK
Marius GihleOppsal Orientering
Anja Berge GjellestadNydalens SK
Emma GreenNydalens SK
Trygve HaugKlubbløs
Øyvind HirschBækkelagets SK
Håvard HombersetKlubbløs
Pål Christian IngierdBækkelagets SK
Leon Jørve IngjerLillomarka OL
Elisabeth IngvaldsenNydalens SK
Ane Hansen KjensethNittedal OL
Jon KjensethHeming Orientering
Øyvind LundRaumar Orientering
Johan LundeIL Koll
Ea LunøeNydalens SK
Jan kristian LygreNydalens SK
Birte LøkenKlubbløs
Vincent NoëlPwC BIL
Peter NäsholmIL Koll
Thomas OlsenAsker Skiklubb
Nicole RagvinNydalens SK
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Ram RayamajhiOppsal Orientering
Theo Ring GiskeNydalens SK
Nils Ragvin RystadNydalens SK
Daniel SennTyrving IL
Erik SjöqvistIL Koll
Veslemøy Hausken SjöqvistIL Koll
Christina Krohn SkjævelandOppsal Orientering
Ivar SlåstadRaumar Orientering
Goran SnepergerIL Koll
Mina SnepergerIL Koll
Per Øyvind SteneNydalens SK
Per Christian StenshorneNydalens SK
Kathrine StoksetOppsal Orientering
Johan SvedbergHeming Orientering
Kjell Tore TaraldlienFet OL
Hans TrøanNittedal OL
Lina Undrum MariussenOppsal Orientering
Ivar ValstadIL Koll
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL

Annonser

IOF Eventor