Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Mini-KVM for 13-16 år (Trimtex-cup)

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Mini-KVM for 13-16 år (Trimtex-cup)
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: søndag 7 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 131 påmeldte deltakere.

D 13-14 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline Andrea AndersenRaumar Orientering213735
Silja BerstadHeming Orientering211293
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Celia Sophia DaviesAsker Skiklubb225300
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Hanne Wærp HaugeNydalens SK213631
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering211725
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering224311
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Åse LuråsOppsal Orientering223907
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering213647
Una NastadAsker Skiklubb212614
Pernille Nor-WollØstmarka OK212213
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orientering212519
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK198906
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

D 13-16C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Live ArntzenRaumar Orientering189841

D 15-16 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK502770
Eileen BjanesTyrving IL508807
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb207497
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Nora Christine HansenAsker Skiklubb213005
Vida Helland-HansenTyrving IL217061
Maren HenriksenVang OL190259
Maja Mo HjelsethNydalens SK224289
Linnea HolstTyrving IL192323
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Karoline JebsenHeming Orientering204665
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering224404
Marie KravdalGjø-Vard OL201972
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Emilie RehnNordre Follo Orientering211703
Marie SaugestadNydalens SK501013
Marie ScheeleNydalens SK213757
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF503394
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Kristine SolbakkenTyrving IL4033536
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Elise ThorsengFossum IF213111
Gunde TumelionisFossum IF228473
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Julie Sophie WoldOK Moss213225
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering213167
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

H 13-14 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering224986
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Martin BryggenHalden SK242412
Benjamin BuhlerMåren OK204774
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Henrik HarstadNordre Follo Orientering213191
Markus HirschBækkelagets SK212251
Sigurd HobølOppsal Orientering212542
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK508129
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Even LienGjø-Vard OL217882
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK510715
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Sondre OlaussenOppsal Orientering225060
Erlend OtterleiØstmarka OK203228
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Erik Dehli SaxhaugRaumar Orientering211710
Gabriel SolemOppsal Orientering212110
Erlend SommerheinFossum IF204608
Per Noah SommerheinNydalens SK203005
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK191587
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440

H 13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Gagnum TonbyIL Koll4116976
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

H 15-16 (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK210600
Marius E. AamodtOppsal Orientering510756
Elias AndenæsAsker Skiklubb510466
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL186203
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL224431
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Håkon BogasonLillomarka OL201440
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Peder BryggenHalden SK202091
Eskil BrændenLillomarka OL180940
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL186273
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering217720
Benjamin GjoneSandefjord OK233678
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Simen Gløgård StensrudNittedal OL500506
Simen Rønning JohansenMåren OK208158
Eskil KolshusOppsal Orientering506820
Lars LienGjø-Vard OL508130
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466
Børge Nilsen BergFossum IF71838
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Anders Næss-UlsethHeming Orientering192204
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Henning ReichenbachOppsal Orientering504810
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Johannes Salvesen-LundeIL Koll248115
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Eirik Vie StrislandFossum IF510429
Sindre Vie StrislandFossum IF510322
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK204746
Jonathan WoodhouseLillomarka OL186263

Annonser

IOF Eventor