Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarert

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Romerike 2-dagers - Huldersprinten - med Trimtex-cup - koronaklarert
Arrangørorganisasjon: Fet OL
Dato: søndag 21 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 323 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb4120648
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubb
Edvard Svarstad LauritsenBækkelagets SK
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb4114633
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3812203
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808334

N2-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv SimonsenOK Øst
Tor SimonsenOK Øst4126504

D 9-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BakkehøiNydalens SK
Tina BakkehøiNydalens SK3885159
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Helene HarstadNordre Follo Orientering4115200
Annika Næss-UlsethHeming Orientering4122065
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering4116067

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK4126595
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering4022554
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering4116604
Leonie SvensvikØstmarka OK223505
Silje TaraldlienFet OL

D 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering217664
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering4113932
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK3980588
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering3943552
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL3817442
Ida Øverli StøenLillehammer OK3890134
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832

D 15-16 (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Mille Baastad BergTyrving IL4021911
Eileen BjanesTyrving IL4078150
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb4022885
Nora Christine HansenAsker Skiklubb4106357
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Linnea HolstTyrving IL4021150
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Karoline JebsenHeming Orientering3727047
Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering4106480
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Pauline MyklebustIL Koll4118196
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Julie Sophie WoldOK Moss4048104
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

D 17-C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK
Inger SvalandOL Vallset/Stange

D 17-20 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie BerntzenFet OL3886488
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Linda GammelsæterNordre Follo Orientering4114690
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4022554
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Janna Sofie TellesbøØstmarka OK3883733
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL4033213
Andrine BenjaminsenLillomarka OL4044665
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Vigdis HobølOppsal Orientering3982071
Silje Ekroll JahrenNydalens SK4046611
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL3780897

D 40- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Kristin Nergaard BergFossum IF4107108
Solveig BerganNydalens SK3604097
Nina BirkelundAsker Skiklubb4118485
Marit InngjerdingenHeming Orientering3961380
Elin KallesonOppsal Orientering3981172
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL3809290
Bodil NordenströmFossum IF
Else Kari Nordli ScheeleNydalens SK
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb
Anne Berit RørlienFossum IF
Ingrid SkaarerNydalens SK3201472
Siri StørmerNydalens SK3816808
Silje SyversenOppsal Orientering
Anne Stine TaraldlienFet OL
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Milda ØhlckersTyrving IL4061453
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering3809316

D 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb4042487
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Else GrandalTyrving IL3498078
Toril HallanLillomarka OL3786498
Siv Susanne JystadØstmarka OK4125613
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Hege SolerødGjø-Vard OL4091831
Vanja StaffOL Toten-Troll3981255
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb3807773
Hilda ØfsthusAsker Skiklubb3816758
Pamela ÅstenNydalens SK3981925

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidunn HallanLillomarka OL4118170
Margrete JørandliGjø-Vard OL4119517

H 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK4040689
Lasse DähnnLillomarka OL3887247
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Nils NikolaisenOppsal Orientering4124160
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK4043022
Amund SaugestadNydalens SK3906864
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering
Sondre TaraldlienFet OL

H 11-12 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Eckmann AronsenNittedal OL4056024
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK
Jonas HirschBækkelagets SK3886629
Eskil HobølOppsal Orientering4055117
Aksel HoltØstmarka OK2013
Magnus Rørlien JevanordFossum IF
Isak KarlsenØstmarka OK224111
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4042263
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb3884905
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808649
Simen ÅnensenOppsal Orientering4035127

H 13-14 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering4118121
Benjamin BuhlerMåren OK
Felix Fabricius ByeNydalens SK3822145
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange3946605
Sivert Høilund DragsethFet OL4120580
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Emil Tonjer FingarsenElverum OK
Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering
Henrik HarstadNordre Follo Orientering3984739
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering3983731
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK3982188
Simen HålienFet OL
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK3926953
Jørgen LerFet OL4015293
Even LienGjø-Vard OL4120887
Viktor Meland-TangenBækkelagets SK3954161
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Henrik NybergAsker Skiklubb4122560
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb3886082
Erlend Luis OtterleiØstmarka OK4005567
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Gaute SkjønhaugFet OL3984309
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK3816667
Ask Felland SætnanFossum IF211804
Mons Sætre-LorentzenFet OL4029070
Sigmund ØlstadFet OL3933702
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

H 15-16 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL4057055
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss4048351
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4091997
Jonas HickenIL Koll4041828
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL233680
Harald MansaasFet OL
Alvin Andersen MariboRaumar Orientering217702
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Henning ReichenbachOppsal Orientering4048096
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Andreas SandernesØstmarka OK212449
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Jakob Gagnum TonbyIL Koll247692
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236

H 17-C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Jens-Henrik SimonsenOK Øst4126033
Per SørbergRaumar Orientering3566171

H 17-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius BakkeFossum IF4041471
Gaute BerganNydalens SK4042909
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering3964889
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Eskil FrøislandVang OL4004586
Peter Andreas GisholtNTNUI3869567
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Anders HorveiRaumar Orientering4103206
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Birk Felland SætnanFossum IF225464
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering3981974
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017

H 21- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK3946571
Audun FingarsenElverum OK
Bjørn Anders FlågenNTNUI3885837
Stein H. HagenFossum IF3886918
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Anders NordbergNydalens SK3793700
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering4124640
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Daniel RoosTyrving IL4056198
Beat RothNydalens SK
Pål SkogedalAsker Skiklubb3987054
Inge Sandstad SkrondalFet OL4112819
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb3732500
Erik ThorssonTyrving IL488246
Per WiréhnAsker Skiklubb3614880

H 40- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even Angell-PetersenNydalens SK
Harald BakkeFossum IF4042347
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Even ErlienGjø-Vard OL3899837
Lorant FarkasØstmarka OK
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK4118964
Brynjar FredheimLillomarka OL3882263
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Hans Olav HygenØstmarka OK4119780
Pål Christian IngierdBækkelagets SK4106514
Michael Eckmann JensenNittedal OL4054946
Trond KortnerØstmarka OK3813904
Øyvind LienGjø-Vard OL4120002
Håkon Meland-TangenBækkelagets SK4032207
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Atle PedersenFossum IF3984275
Pål SommerheinFossum IF3984937
Knut Jostein SætnanFossum IF193630

H 50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ivar AarsethNydalens SK3885316
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3983566
Magne BrændenLillomarka OL3883576
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering4024873
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb4042412
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Arne FossheimAsker Skiklubb3812245
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering4115960
Vidar GjelstadOppsal Orientering3981958
Bjørn Henning GrandalTyrving IL3497906
Gjermund GravirAsker Skiklubb3385135
Olav HasaasFossum IF192554
Hans JevanordFossum IF
Anders KronbergRaumar Orientering215615
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Per SlungaardTyrving IL
Geir SommerheinOK Horten
Nils Harald StaffOL Toten-Troll3970423
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb3782364
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Lars HjermstadFossum IF3389178
Jens Olav KløvrudLillomarka OL4020160
Bengt NiklassonNydalens SK3981990
Erik NæssØstmarka OK3877289
Petter NæssOppsal Orientering3982220
Fredrik SteiwerLillomarka OL4118329

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Leif BillingsøEidskog OL4124426
Helge BjaalandHeming Orientering3880457
Roar BjordalOppsal Orientering4029849
Bjørn EgnerHeming Orientering
Trond FeiringHamar OK3981164
Peter KlavenessMåren OK3979770
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL3778107
Anders TaraldrudIndre Østfold OK
Terje ThrondsenNittedal OL2026
Geir TrøanNordre Follo Orientering4041927
Per ØhlckersTyrving IL3981321

Utvikling N (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund Kortner VogtØstmarka OK4089967

Utvikling C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Wergeland BiemLillomarka OL4070595
Adrian StuvøyÅs-NMBU Orientering
Nora SørbergRaumar Orientering3885555

Skygge (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode BakkehøiØstmarka OK
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering
Jens Boldingh DebernardNydalens SK
Espen LauritsenBækkelagets SK
Thomas OlsenAsker Skiklubb
Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering
Fredrik SaugestadNydalens SK
Ivar SlåstadRaumar Orientering
Camilla SvensvikØstmarka OK
Kjell Tore TaraldlienFet OL
Anders ØpstadAsker Skiklubb

Annonser

IOF Eventor