Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til MOT.TV tur Borås

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: MOT.TV tur Borås
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: fredag 8 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 54 påmeldte deltakere.

Botne SK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ingrid MobråthenBotne SKD-16
Line-Susanne K. SkavhellenBotne SKD/H -Voksen
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SKD-13

Hedrum OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Annika van RaaijHedrum OLD-13
Eelco van RaaijHedrum OLD/H -Voksen

IL Hauken (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Repstad StoremyrIL HaukenH-14
Ole Magnus StoremyrIL HaukenH-12

Larvik OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Maren Sofie FremstadLarvik OKD-13
Per Olav GulbrandsenLarvik OKD/H -Voksen889122
Iril RingheimLarvik OKD-148000951
Erik ZagarLarvik OKH-14
Pernille ZagarLarvik OKD-13

Notodden OL (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OLD-16
Rasmus EngehultNotodden OLH-12
Rune EngehultNotodden OLD/H -Voksen
Cathrine SognNotodden OLD-12

OL Tønsberg og omegn (6)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnD-127212573
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnD-159677615
Maria GrovanOL Tønsberg og omegnD-15
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnD-169005284
Roar MathisenOL Tønsberg og omegnD/H -Voksen
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegnH-14

Porsgrunn OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OLH-16
Une HoltermannPorsgrunn OLD-16
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLD-16
Tobias MathisenPorsgrunn OLH-167208212
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLH-16
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLD/H -Voksen
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLD-12
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLH-15
Siv WiersdalenPorsgrunn OLD/H -Voksen

Sandefjord OK (14)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OKH-14
Ingeborg EikåsSandefjord OKD-14
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKD-16
Benjamin GjoneSandefjord OKH-15
Daniella GjoneSandefjord OKD-12
Gabriel GjoneSandefjord OKH-14
Knut GjoneSandefjord OKD/H -Voksen
Emilie JohansenSandefjord OKD-16
Knut Ivar JohansenSandefjord OKD/H -Voksen8000947
Ragne KlavenesSandefjord OKD-13
Oliver LagerSandefjord OKH-13
Diderik Rønning BøeSandefjord OKH-13
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OKD-12
Marcus WindvikSandefjord OKH-12

Stokke IL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke ILH-16
Margareta BrynhildsenStokke ILD/H -Voksen
Jens G. DybvikStokke ILH-12
Kenneth DybvikStokke ILD/H -Voksen
Martin DybvikStokke ILH-14
Niclas GunnerødStokke ILH-13
Martin HalvorsenStokke ILH-13
Magnus SigurdssonStokke ILH-12
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILD/H -Voksen

Annonser

IOF Eventor