Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Askerløpet med Trimtex Cup

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Askerløpet med Trimtex Cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 23 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 93 påmeldte deltakere.

N-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070
Aksel SennKlubbløs
Marianne Solberg StrandseterRøyken OL509438

N2-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

B-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniel SennKlubbløs
Marius StrandseterRøyken OL509440

N skygge (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BirkelundAsker Skiklubb

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering225032

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering225192

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering507087
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Una NastadAsker Skiklubb212614
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

D 15-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Linnea HolstTyrving IL192323
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980
Marie KravdalGjø-Vard OL511663
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL211364
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Inga Skaarer WiklundNydalens SK511747

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris HolstTyrving IL181925
Tina KallesonOppsal Orientering206498
Alva Marika NiklassonNydalens SK509575

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Milda ØhlckersTyrving IL211551
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering207718

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nora SkauenTyrving IL182125

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Kjersti SkantzeTyrving IL245627

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils NikolaisenOppsal Orientering186830
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Alfred NikolaisenOppsal Orientering179985
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Erlend SommerheinFossum IF204608
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807
Nils Anders NiklassonNydalens SK509466
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Eirik Vie StrislandFossum IF510429
Sindre Vie StrislandFossum IF510322

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815

H 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik BredesenLillomarka OL245299
Håvard HagaNydalens SK502921
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010

H 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830

H 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein HoleNydalens SK197809
Ola NilsenOppsal Orientering219489

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christian GrotnesTyrving IL221251
Stein H. HagenFossum IF504815

H 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Sven OhrvikKonnerud IL215453

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik NæssØstmarka OK227720
Don SkantzeTyrving IL245626
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein TurtumøygardMåren OK502381
Per ØhlckersTyrving IL199326

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Peter KlavenessMåren OK501154
Helge RevhaugRingerike OL510674
Steinar SkoglundFossum IF226088
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL511455

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122

Annonser

IOF Eventor