Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Sprint - med Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Sprint - med Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: lørdag 13 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 319 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb
Simen Bryhn BergstrømTyrving IL
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb4019717
Sigrid Fenne IngierdBækkelagets SK
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Ola MyklatunTyrving IL
Eirik NastadAsker Skiklubb
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb4114633
Erlend Watterdal SyrstadKongsberg OL
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808334

Skygge N (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina BirkelundAsker Skiklubb
Bente Kristin HopsnesFossum IF
Boiana IordanovaNydalens SK244050
Jon KjensethHeming Orientering
Jens Erik MortensenAsker Skiklubb
Mone NastadNotodden OL
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb
Ivar SlåstadRaumar Orientering
Heidi Watterdal SyversenKongsberg OL
Anders ØpstadAsker Skiklubb

D 9-10 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isabelle HopsnesFossum IF3729886
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb
Celine KjensethHeming Orientering
Annika Næss-UlsethHeming Orientering
Klara Soma SlåstadRaumar Orientering4116067
Marie Watterdal SyrstadKongsberg OL
Ellinor ThommessenHeming Orientering233989
Sine WallbergHeming Orientering248251
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3812203

D 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK
Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb224835
Charlotte HopsnesFossum IF3985306
Ingrid Merete JebsenHeming Orientering4022554
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering3935376
Tiril MyklatunTyrving IL3815735
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK224082
Astrid ReuschHeming Orientering3946050
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Silje Andresen SkotteFossum IF3886611
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering4116604

D 13-14 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK
Guro BrændenLillomarka OL3885977
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK3776119
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Åse LuråsOppsal Orientering3864113
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Una NastadAsker Skiklubb4110896
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb3809902
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb3926987
Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering3971157
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Astrid YtterbøAsker Skiklubb3781853
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832

D 15-16 (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari AarsethNydalens SK3979366
Eileen BjanesTyrving IL4078150
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb3952074
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb3567971
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Nora Christine HansenAsker Skiklubb4106357
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Maja Mo HjelsethNydalens SK3707825
Linnea HolstTyrving IL4021150
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Karoline JebsenHeming Orientering3727047
Helene Hoel JomaasFossum IF3657582
Marie KravdalGjø-Vard OL4004230
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Silje Lund HovdenTyrving IL
Sara MartiniAsker Skiklubb4091153
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb3544954
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb3979325
Kristine SolbakkenTyrving IL4033536
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering3725025
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Anne ØstvoldHeming Orientering3806056

D 17-18 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Marte Madslien BakkenNydalens SK
Netta Bar-NathanLillomarka OL4106878
Julie BerntzenFet OL3886488
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Stella HolmboeTyrving IL3873106
Iris HolstTyrving IL4041406
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK
Malene Teresia JebsenHeming Orientering3668720
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3622966
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Hanna RehnNordre Follo Orientering3947199
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Pia Young VikNydalens SK3993128
Live ØstvoldHeming Orientering3942596

D 19-20 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Marie LilandNydalens SK3883089
Ingrid Lund HovdenTyrving IL3885175
Joelle MeisterNydalens SK
Kristine Eide RappRaumar Orientering4066890

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marion AebiTyrving IL4033213
Mariell ArntzenNydalens SK
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Marie Hammer IversenØstmarka OK4043097
Anne M Hausken NordbergNydalens SK4043022
Oda J SikkelandTyrving IL4031282

D 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL3884855
Atanaska BedelevaNydalens SK247755
Guro HarstadHeming Orientering3852258
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
Vigdis HobølOppsal Orientering3982071
Marit InngjerdingenHeming Orientering3961380
Katrine Finstad LandTyrving IL
Gunnhild LuråsOppsal Orientering3869690
Aase MestadLillomarka OL3885928
Silje Jacobsen MyklatunTyrving IL
Silje SyversenOppsal Orientering
Christine TeigNydalens SK4039632
Heidi TronbølFet OL4107504
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Milda ØhlckersTyrving IL4061453
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering3942448
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering

D 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK4117321
Kristin FalkFossum IF
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Kari MadslienNydalens SK4005245
Anne Kristine NorderudTyrving IL3883121
Marianne ReuschHeming Orientering3887494
Solveig SikkelandTyrving IL3884020
Nora SkauenTyrving IL
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK4054953
Alix Young VikNydalens SK4090908

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DanielsenTyrving IL3979309
Kari LyngbakkenKonnerud IL

H 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK4040689
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK3517448
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering4048021
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering

H 11-12 (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aleksander AndenæsAsker Skiklubb3979259
Casper Eckmann AronsenNittedal OL4056024
Jakob Weider EgnerFossum IF4108783
Lars Haakon ErikssonTyrving IL247123
Olav GrevstadFossum IF3992872
Jonas HirschBækkelagets SK3886629
Eskil HobølOppsal Orientering
Sindre Nikolai HolmboeTyrving IL
Age KristvikFossum IF3989704
Herman Finstad LandTyrving IL
Åsmund Larsen HirschTyrving IL4062600
Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4042263
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb3884905
Otto Figenschou PiraHeming Orientering3931565
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Alfred TeigNydalens SK3948411
Hans Wilhelm ThommessenHeming Orientering4085411
Frode WallbergHeming Orientering247993
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb3808649
Simen ÅnensenOppsal Orientering4035127

H 13-14 (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering4040838
Erlend BakkeFossum IF4042008
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Brage Wergeland BiemLillomarka OL186277
Mathias BirkelundAsker Skiklubb3949591
Olaf Blom-HagenFossum IF
Benjamin BuhlerMåren OK
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb4042784
Silas Mestad HansenLillomarka OL3886108
Sofus Mestad HansenLillomarka OL3869641
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Sigurd HobølOppsal Orientering3961463
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK3926953
Jacob Finstad LandTyrving IL4091633
Lavrans Larsen HirschTyrving IL4057725
Mathias LinløkkenØstmarka OK3653003
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Henrik NybergAsker Skiklubb3613312
Sondre OlaussenOppsal Orientering3822236
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb3886082
Erlend OtterleiØstmarka OK4005567
Mikkel RastadAsker Skiklubb3803384
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF3871589
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Iver StavlandTyrving IL
Ask Felland SætnanFossum IF3946688
Peter Telle-HansenTyrving IL
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering3809316

H 15-16 (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Elias AndenæsAsker Skiklubb3984879
Alfred Eckmann AronsenNittedal OL4057055
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4091997
Simen Gløgård StensrudNittedal OL4048872
Jonas HickenIL Koll4041828
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb3963923
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Anders Næss-UlsethHeming Orientering3964582
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Henning ReichenbachOppsal Orientering4048096
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Einar ØstvoldHeming Orientering3695236

H 17-18 (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AarsethNydalens SK4042156
Marius BakkeFossum IF4041471
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Martin BirkelundAsker Skiklubb3949591
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Sondre Zahl HagenFossum IF4041414
Jonas MyhrAsker Skiklubb3810595
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Ådne SkjærsteinTyrving IL4004479
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Gustav Andresen SkotteFossum IF3883345
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

H 19-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Eivind Berner MyhreFossum IF4040150
Emil StørmerFossum IF3781820

H 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karl FremstadTyrving IL3975901
Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK3880465
Wolfgang KampelBækkelagets SK3959798
Henry McNultyBækkelagets SK
Atle PedersenFossum IF3984275
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Anders VisterNydalens SK4055869
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877

H 40- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BakkeFossum IF4042347
Raymond BerntzenFet OL3945011
Torbjørn Blom-hagenFossum IF4104154
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Marius GihleOppsal Orientering
Anders GrevstadFossum IF3942240
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Torstein HoleNydalens SK3960960
Hans Olav HygenØstmarka OK3813052
Pål Christian IngierdBækkelagets SK4106514
Kristoffer JacobsenTyrving IL4013645
Michael Eckmann JensenNittedal OL4054946
Asgeir LiumFet OL4041026
Trond MyhreFossum IF3776077
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Anders NorlingNydalens SK3884061
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Helge Grenager SolheimOppsal Orientering3869542
Knut Jostein SætnanFossum IF3932381

H 50- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Ivar AarsethNydalens SK4040689
Arild AndresenFossum IF3565124
Lasse ArnesenHeming Orientering4108973
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Olav BakkenØstmarka OK4118006
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering3511102
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering4090957
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Christian GløgårdNittedal OL3658572
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Stein H. HagenFossum IF3886918
Steinar HansenLillomarka OL3886033
Christian HolmboeTyrving IL4041810
Håkon JendalFossum IF3885985
Christian JomaasFossum IF3886512
Are KristiansenTyrving IL3635950
Trond LundTyrving IL3984689
Børge PedersenNydalens SK3885134
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Jarand RystadHeming Orientering97995
Per Ola UlsethNydalens SK3984341
Knut Erling ØenHeming Orientering3977402
Roger ØstvoldHeming Orientering3942083

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Kristian EkebergTyrving IL3983376
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Svein S JacobsenTyrving IL3788809
Einar JensenNydalens SK3777729
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering
Erik NæssØstmarka OK3877289
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering3387933
Magne VollenOslostudentenes IK

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Eldar BørsumBækkelagets SK4116687
Peter KlavenessMåren OK3979770
Nils-Petter WiikDriv IL3887007
Per ØhlckersTyrving IL3981321

Annonser

IOF Eventor