Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lag

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Finale Tour de Glåmdal - Klubbmesterskap Eidskog O-lag
Arrangørorganisasjon: Eidskog OL
Dato: søndag 15 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 44 påmeldte deltakere.

N-LØYPE (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre DalGrue IL
Vilje Linnea FalchEidskog OL
Nora HåvenLunderseter IL
Bo JullumBrandval/Kongsvinger OK
Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK
Emre Nybråten-GerhardsenLunderseter IL
Lycke Nybråten-GerhardsenLunderseter IL
Nova Lill Nybråten-GerhardsenLunderseter IL
Tindra Nybråten-GerhardsenLunderseter IL
Liv SimonsenOK Øst941901
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst730907
Tor SimonsenOK Øst941005
Synne SørliEidskog OL8140408
Tristan ZainalOdal OL - Orientering1468957

H-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering8719053
Asbjørn LandeEidskog OL1221007
Emil SkytterenOdal OL - Orientering452747

D-16C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marianne BergersenEidskog OL421522
Oda Marissa BergersenEidskog OL421505
Ruth Malin DalGrue IL

17-C (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Jostein BergersenEidskog OL421510
Oddbjørn BergersenEidskog OL421540
Klaus EngenEidskog OL421515
Elin FøyenEidskog OL1150990
Oddvar GravingenOK Hierne417787
Jens-Henrik SimonsenOK Øst7070973
Jan Otto SætabergetLunderseter IL
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL452738
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering1009839
Rolf A ØstliBrandval/Kongsvinger OK32975

H-16AB (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar LandeEidskog OL8270705

17-AB (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn BergersenEidskog OL
Philip FøyenEidskog OL8030990
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK354783
Antti JokinenBrandval/Kongsvinger OK421512
Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK
Eivind LandeEidskog OL8030370
Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1553120
Laimis RaudeliunasBrandval/Kongsvinger OK
Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK7205570
Sondre SkytterenOdal OL - Orientering442176
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering1520883
Roar SætabergetLunderseter IL452769
Arne SørliEidskog OL8081072

Annonser

IOF Eventor