Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbranking 8 Vannbassengene

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbranking 8 Vannbassengene
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: torsdag 3 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 36 påmeldte deltakere.

D 10- C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Lea StokkelandEgersund OK225533

D 13-14 Mellom (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740

H 11-12 Kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Viljar Fotland KolstøEgersund OK245582

H 13-14 Mellom (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin HorpestadEgersund OK224887
Samuel A StokkelandEgersund OK507660

Damer - mellomlang løype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK224927
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Hilde HetlandEgersund OK224784
Julie PuntervoldEgersund OK204767

Damer - lang løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK238115
Roisin LongNydalens SK223308
Jane Mydland HellandEgersund OK209949

Herrer - mellomlang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HellandEgersund OK207822
Jan HetlandEgersund OK208645
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Herrer - lang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Sturla StokkelandEgersund OK507658

Nybegynnerløype (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas B LeidlandEgersund OK247906
Marius B. LeidlandEgersund OK247903
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Arild OpstadEgersund OK80751

Damer kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BrandsbergEgersund OK225189
Ida KolstøEgersund OK245574
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

H 15-16 Mellom (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732

D 11-12 kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Ada C StokkelandEgersund OK507659

H 10 C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Markus Mydland HellandEgersund OK224828

Annonser

IOF Eventor