Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norgescup + Sprintliga (for junior, senior og 16-åringer)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norgescup + Sprintliga (for junior, senior og 16-åringer)
Arrangørorganisasjoner: IL Gular / Norges Orienteringsforbund / Varegg Fleridrett
Dato: fredag 18 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 300 påmeldte deltakere.

D21-E (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneNTNUI3708542
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239
Lone BrochmannBækkelagets SK3980323
Ane DyrkornNTNUI4123865
Ragnhild EideByåsen IL3996592
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett3905841
Ragnhild HjermstadFossum IF3946902
Maiken Økern HågårdKonnerud IL3620671
Ingrid LundanesNTNUI4055141
Svetlana MironovaHalden SK4125274
Julie NærestadVegårshei IL3668902
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Christiane TrösseVaregg Fleridrett3985348
Anu TuomistoNTNUI3516168
Kristina VollHaugesund IL Orientering
Charlotte WatsonVaregg Fleridrett3977733
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398

H21-E (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Jørgen BaklidNTNUI3982477
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Dag BlandkjennKristiansand OK3815594
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Håvard Sandstad EidsmoFreidig3788031
Karl FremstadTyrving IL3975901
Jørgen FrøydLarvik OK4116893
Vegard GulbrandsenNTNUI4122255
Audun HeimdalNTNUI3885191
Erling HjermstadFossum IF4117024
Markus Kjærner-SembNTNUI4030417
Magne KnudsenGneist, IL
Per Harald Löfgren JohansenBergens TF3709318
Sturle NordeideGneist, IL
Mark PurkisVaregg Fleridrett
Marius PyttenNTNUI3624624
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263
Stian SolheimFana IL
Tord StrandKongsberg OL3712049
Thomas TubbehaugenOK Moss3895018
Knut UtneFana IL
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett
Håvard WedegeFredrikstad SK4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI3949302
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877

D19-20E (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL4044541
Jenny BaklidNTNUI3984242
Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL3659711
Hedda Raadal BjørloNTNUI3694023
Karoline BjørnerødOK Moss4124269
Helene EgerKongsberg OL3708633
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn4132114
Aurora GjølsjøNTNUI3876273
Lene Berg HanssenByåsen IL3980190
Tora IndregardIL BUL-Tromsø3741261
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Ingvild LangeggenKongsberg OL3691557
Tora Aasheim NymarkNTNUI4030334
Ingeborg RognstadHadeland OL4041455
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL3982469
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209
Tale StrandKongsberg OL3630720
Hanne VassendNTNUI3863792

H19-20E (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb4075099
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Marius AurebekkKristiansand OK3676079
Eirik BlågestadFredrikstad SK3980471
Mats EidsmoFreidig4055703
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260
Petter Liabakk EriksenByåsen IL3985710
Eskil FrøislandVang OL4004586
Peter Andreas GisholtNTNUI
Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø3951076
Jonas GrønliFreidig3904703
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK3830601
Aslak HeimdalNTNUI4009106
Niels Christian HellerudHalden SK
Håkon HolstadFreidig4055224
Vegard KittilsenFreidig3652674
Jo Even KolstadFreidig4065967
Johannes LangaasNidarøst OK3942224
Even LindaasVang OL4072138
Kristian Fredrik LynumFreidig3830288
Njaal Ellegaard MelbyVang OL4042842
Runar Saur ModahlFredrikstad SK3981586
Andreas NysæterBergens TF
David RundeKristiansand OK3940681
Lars SandstadFreidig3802295
Simen Spets StorhovFreidig4041687
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Johan Kristian UndelandSturla, IF3738721
Anders VestølNTNUI3910221
Sigurd Paulsen VieNTNUI3830213
Lars Young VikNydalens SK3993433
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Johan Christie ØrkeNTNUI3986379
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL4035309

D17-18E (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amélie AamodtOppsal Orientering3781143
Alexandra AngvollFredrikstad SK
Maya Jones ArnesenHeming Orientering4038378
Stine AuneNidarøst OK3942067
Marte Madslien BakkenNydalens SK4125936
Netta Bar-NathanLillomarka OL4106878
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Mari EidsmoFreidig3939592
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF4135950
Emma EngehultNotodden OL4091054
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL4049821
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Åsne HaavengenKongsberg OL3791977
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Nora Småge HilsenKonnerud IL3673621
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn4052890
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Selma HoivoldKongsberg OL503909
Tiril HolenKonnerud IL3768009
Iris HolstTyrving IL4041406
Une HoltermannPorsgrunn OL2031
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK3979390
Oda Isnes TyseEiker OL3973492
Anna Jacobsen-GaskiBardu IL3654381
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4124061
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular3828795
Emilie JohansenSandefjord OK4126850
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL2044
Ane Malene KolstadFreidig4064721
Kristine KravdalGjø-Vard OL4005344
Alexandra LinløkkenØstmarka OK3828514
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326
Konstanse MoholthKongsberg OL3934957
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Marion Halvorsen NustadLillehammer OK3656436
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996709
Marie Roll-TørnqvistFana IL
Oda ScheeleNydalens SK4015764
Eline SchjervenLardal OL3907722
Mina SchjervenLardal OL4129466
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb3986742
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb4039046
Karoline TorøKongsberg OL3726197
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577
Pia Young VikNydalens SK3993128
Kristine Bog VikaneFana IL4055406
Mari ØverbyKongsberg OL3987138

H17-18E (56)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL3903382
Martin AusenPorsgrunn OL
Marius BakkeFossum IF4041471
Sondre BataldenFana IL3490588
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Mikkel BerglundRingerike OL4047882
Cornelius BjørkSandefjord OK4057451
Linus BjørkeHalden SK
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett4021515
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett4128401
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett3980513
Vetle DrageKongsberg OL3938602
Johan EgerKongsberg OL3707791
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Vetle Grønvik EkraFreidig4049920
Jonathan EylertsenHalden SK
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Tor Erling GjølsjøOK Moss3979671
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918
Rolf Trygve HaugKongsberg OL3591757
Peder HaugaardHalden SK
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Alf Kristian HelleHalden SK4077715
Mikkel HoltFreidig4125555
Jens Øien KlosterFitjar IL4058087
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig4045530
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Anders Håvard LarsenNydalens SK4104469
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett3940749
Gaute LindaasElverum OK3998283
Mats LindaasElverum OK3828647
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn4128302
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK4022596
Trygve Børte NomelandKristiansand OK4048716
Vegard RanestadHamar OK4046827
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Tage RosenlundVaregg Fleridrett3831674
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416
Tobias RøddeGanddal IL4041315
Sigurd Saxe SandvikHalden SK
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Åsmund SlokvikNotodden OL3969268
Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL4091591
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Brage TakleKristiansand OK4049250
Jakob TorgersenHalden SK3666609
Kasper Bakken UlsethNydalens SK3985231
Andreas Nybak UrdalGanddal IL4050076
Hans UrsetIL BUL-Tromsø3980372
Atle Nikolai WølloKongsberg OL4062766
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Kristian ØstermannHeming Orientering4003646

D16 (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mille Baastad BergTyrving IL4021911
Eileen BjanesTyrving IL4078150
Ragnhild Blom-HagenFossum IF
Frida Hovgaard EisvangOK Moss4049466
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4032330
Klara GraversenIL BUL-Tromsø4137592
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø4107470
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Vida Helland-HansenTyrving IL3933389
Anja HoleFørde IL4042164
Linnea HolstTyrving IL4021150
Mina Akiko JohnsenSturla, IF4025045
Marie KvarmeSturla, IF4094264
Kajsa Meyer LarssonTyrving IL4042917
Anna Aurora NolteFreidig3985470
Emma Helene OlsenHalden SK4091922
Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Live Raknes SogstadGjø-Vard OL4091492
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK
Mathea Spets StorhovFreidig4044210
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering3982345
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL4120804
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK3833167
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Aurora Wilkens JernbergNydalens SK4021994
Julie Sophie WoldOK Moss4048104

H16 (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Axel AaldeNydalens SK4106423
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Herman Lien BackstrømHalden SK4122818
Arne BerganKongsberg OL4105953
Mikael BirkelundAsker Skiklubb4090734
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss4048351
Peder BryggenHalden SK4131579
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb4091997
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Emil GrønliFreidig3905791
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)4123782
Sverre HellevikFreidig151
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)4124046
Emil Reinertsen LeroyerFreidig3824679
Lars LienGjø-Vard OL4090981
Halvor LøkenKongsberg OL3816154
Martin Nøkleby MellingRingerike OL3691789
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)4122883
Børge Nilsen BergFossum IF4042396
Vilmer NybergAsker Skiklubb3651569
Mathias NyhaugAsker Skiklubb3950433
Ask OlaussenOppsal Orientering3995065
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb3996220
Oliver Plassen BrandvolLillehammer OK4120598
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)4125761
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL3817962
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)4125852
Iver Dalsaune ThunFreidig4044731
Hallvard TjentlandLardal OL4104824

Ledere (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig
Harald BakkeFossum IF
Jon Iver BakkenNydalens SK
Gro Sandstad EidsmoFreidig
Tomas EidsmoFreidig
Rune EngehultNotodden OL
Helge EriksenByåsen IL
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)
Anne Gyri GløersenOL Tønsberg og omegn
Per Olav GulbrandsenLarvik OK
Stein H. HagenFossum IF
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL
Sören JonssonNydalens SK
Torbjørn KravdalGjø-Vard OL
Ingrid KvistadKongsberg OL
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL
Tore SandvikHalden SK
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb
Anna-Thekla TonjerElverum OK
Nina Marie UndelandSturla, IF
Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø
Øystein ØstermannHeming Orientering

Annonser

IOF Eventor