Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Norgescup senior (individuell start lørdag og jaktstart søndag)
Arrangørorganisasjon: Fana IL
Dato: lørdag 19 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

D21-E (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AuneNTNUI507042, 3708542
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK509025
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF3986239, 509311
Lone BrochmannBækkelagets SK208706, 3980323
Ane DyrkornNTNUI510740, 4123865
Ragnhild EideByåsen IL199600, 3996592
Ragnhild HjermstadFossum IF502915, 3946902
Ingrid LundanesNTNUI509366, 4055141
Helen MartinsenIL Gular209975
Julie NærestadVegårshei IL180242, 3668902
Oda J SikkelandTyrving IL501590, 4031282
Catherine TaylorFredrikstad SK93705
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066, 3985348
Anu TuomistoNTNUI3516168, 506103
Charlotte WatsonVaregg Fleridrett506399, 3977733
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005, 3861846
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130, 3918398

H21-E (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar AndrénIL Leik504684
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI226304, 3884848
Jørgen BaklidNTNUI511307, 3982477
Håkon Raadal BjørloNTNUI511343
Dag BlandkjennKristiansand OK509377, 3815594
Didrik BredesenLillomarka OL245299, 3979341
Alan CherryNydalens SK511558, 3860467
Bjarte EikangerGneist, IL502476Dag 1
Raúl FerraHalden SK500339, 4122321
Karl FremstadTyrving IL211281, 3975901
Jørgen FrøydLarvik OK224369, 4116893
Vegard GulbrandsenNTNUI500003, 4122255
Anders HagaRaumar Orientering3808920, 195480
Audun HeimdalNTNUI3885191, 509244
Erling HjermstadFossum IF510775, 4117024
Ola KeiseråsIL Leik506688, 3705290
Magne KnudsenGneist, IL207802
Ivar LundanesTyrving IL200904, 4030805
Per Harald Löfgren JohansenBergens TF181016, 3709318
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett224634, 3978079
Sturle NordeideGneist, IL211077
Rune NygaardIL Gular207699
Mark PurkisVaregg Fleridrett509550
Marius PyttenNTNUI197877, 3624624
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Oskar RøenVaregg Fleridrett511342, 3778263
Stian SolheimFana IL84219
Andreas SølbergIL Leik506777
Thomas TubbehaugenOK Moss222453, 3895018
Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb501408Dag 2
Knut UtneFana IL222547
Håvard WedegeFredrikstad SK507607, 4006789
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887, 3980869
Vegard Jarvis WestergårdNTNUI222552, 3949302
Kenneth WesterheimStord Orientering199736

Leder begge dager (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Iver BakkenNydalens SK201445
Jack BjørnsenKristiansand OK197830
Helge EriksenByåsen IL199601
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Ragnhild HagaRaumar Orientering487822
Ingunn Høst FossgardLillomarka OL186276
Sören JonssonNydalens SK224523
Per WiréhnAsker Skiklubb507394

Annonser

IOF Eventor