Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til AAOK-karusell løp 14 - Individuelt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: AAOK-karusell løp 14 - Individuelt
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 18 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

Individuell sprint (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Okkenhaug BratlandIF Trauma168606
Ingrid Bøylestad LandaFroland IL226222
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Anna Sofie HoffKristiansand OK195909
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering186172
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering222250
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering248145
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Fanny SkindloIF Trauma221419
Inger SkjæveslandIF Trauma237881
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering507620
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225345

Nybegynner 1 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Mariann BjørkliØyestad IF allianse197764
Mats Johan Mjaaland BodalØyestad IF allianse246680
Kristen DalandIL Imås206510
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220
Siri Christine MjaalandØyestad IF allianse246679
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering247893
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK239126
Guro Haslekås SolheimIF Trauma
Ine Haslekås SolheimIF Trauma
Oda Haslekås SolheimIF Trauma
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma
Ånon Haslekås SolheimIF Trauma
Magnus SundquistØyestad IF allianse246671
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering507617

Individuell sprint (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Øyvind BratlandIF Trauma505808
Erling FredriksenIF Trauma181611
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering506654
Erling LauvrakIL Imås239694
Knut Åge NormannGrane IL507722
Peder Kristen PedersenIK Grane Arendal Orientering503504
Morten RognmoIK Grane Arendal Orientering506759
Are SkindloIF Trauma203432
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Espen SolheimIF Trauma509140
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Arne ThorstensenIF Trauma506782
Per Kristian TømtIL Imås206546

Annonser

IOF Eventor