Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Skumringskampen løp nr. 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Skumringskampen løp nr. 4
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 14 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

D/H 11-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Gunde TumelionisFossum IF228473

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Helene Bjørkvold JendalFossum IF507832

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143

D 17- Kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline AndersenTyrving IL207592
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252
Marit IsachsenAsker Skiklubb181811
Ann-Mari LeivannRøyken OL506673

H 17- Kort (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Mads DahlKlubbløs160894
Per Magnus DahlElverum OK505578
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Gjermund GravirAsker Skiklubb207595
Harald HeiaasRøyken OL245770
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Jan Anders IstadAsker Skiklubb487950
Håkon JendalFossum IF214746
Morten JohannessenRøyken OL229667
Ole Kristian KristensenBodø og Omegn IF Orientering506939
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Arild NyhaugAsker Skiklubb505200
Kjetil Hannevig RuudAsker Skiklubb206361
Vidar StrandLierbygda OL169008
Eirik WetterhusKlubbløs165740
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

D 17- Lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Drange RuudRøyken OL193703
Synne StrandAsker Skiklubb500265

H 17- Lang (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Peter CarlsenSturla, IF207695
Kjell Jarle GausemelRøyken OL506757
Svein GranerudAsker Skiklubb504485
Christian GrotnesTyrving IL221251
Espen JakobsenTyrving IL504561
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Halvor SaunesNydalens SK195811
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114
Tibor VáriSturla, IF209842

C-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Sharon BroadwellIL GeoForm504446
Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb246439

Annonser

IOF Eventor