Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Stokke og Andebu

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Stokke og Andebu
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: torsdag 5 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nicolai AmsrudStokke IL236818
Kristian HaugbergAndebu IL241550
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Benjamin JohanssonStokke IL
Malin JohanssonStokke IL
Douglas LindqvistStokke IL234592
Kevin LindqvistStokke IL
Rebecca LindqvistStokke IL244687
Joel RöhrsStokke IL224303
Leon Storm RåheimStokke IL234582
Sturla SigurdssonStokke IL209677
Halvard Sommerstad-EidAndebu IL241640
Johan Sommerstad-EidAndebu IL236003

D 10-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Victoria Rodrigues AnholtStokke IL
Anne HaugbergAndebu IL216844
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857
Vigdis SigurdsdottirStokke IL223979

D 13-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie JahreAndebu IL211241
Maike RöhrsStokke IL223967

D 17 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid BrevikStokke IL211374
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Elin GravningenStokke IL203626
Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL217170
Eirunn HiisStokke IL236400
Heidi Ravndal JohnsenStokke IL203600
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

H 10-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Teodor HiisStokke IL224323
Emanuel LillevoldStokke IL223507
Kristian Magnus RåheimStokke IL234420
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke IL234320
Magnus Veum SkrettebergStokke IL224333

H 17 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd Hem EidAndebu IL248505
Trond Olav JahreAndebu IL216803

H 13-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Mathias JahreAndebu IL211339

H 17 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860
Audun BrevikStokke IL211588
Jon Harald BøvreStokke IL236399
Kenneth DybvikStokke IL224085
Tor Sverre GravningenStokke IL509052
Rune Firing HaugbergAndebu IL217165
Einar IdlandAndebu IL234851
Atle JensenStokke IL244781
Morten JohnsenStokke IL88658
Magne KløveStokke IL211547
Arne KristensenStokke IL96681
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Jan SkrettebergStokke IL211584

H 60 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Arne KristensenStokke IL211333

D 60 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL211574
Inger NergaardStokke IL198006
Elisabeth RødAndebu IL248506

D 17 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Charlotte LindqvistStokke IL
Marit RöhrsStokke IL244673
Hanne VilkeStokke IL507958

Annonser

IOF Eventor