Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vestlandsmesterskapet (DM) langdistanse, med innlagt HOK-ranking 6/2020
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: søndag 30 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 161 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BlomquistBergens TF239564

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samuel Elias NærheimIL Gular204854

N2-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sturle Tolo NordeideGneist, IL211077

C-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald August GullaksenGneist, IL246840
Eirik Helleve HauglandGneist, IL246348
Ingrid HellevangGneist, IL

C-åpen 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid AarbakkeOs Orienteringsklubb520052
May-Lill DammTIF Viking220770
Siren HoplandGneist, IL195883
Bodil HåheimIL Gular94041
Jorunn KjærgårdGneist, IL236774

B-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Sofie NærheimIL Gular204537
Synne Marie SandviknesBergens TF217047

B-åpen 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Dag BøeVaregg Fleridrett197743
Linda BønesVaregg Fleridrett
Anita E. HoleFørde IL501592
Tore LidVaregg Fleridrett195804
Ingelinn MolvikGneist, IL146346
Birte NordeideGneist, IL222092
Ina Hopland SkageGneist, IL82590
Elin Cecile Kryvi StrandenesFana IL213792

AK-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bård HeklandIL Gular201844
Linda RykkjeVaregg Fleridrett510281
Bjørn-Inge SkageGneist, IL500054
Lars Olav ToloGneist, IL236785

AL-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond DøskelandFana IL894484

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Josefine BlomquistBergens TF239563
Marie KjærgårdGneist, IL236775
Lovise LitlekalsøyGneist, IL247613

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Triana K NerhusIL Strand-Ulv223568
Emilie SolvikGneist, IL500167

D 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Karoline StrandenesFana IL213524
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)223975

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anja HoleFørde IL225359
Judit Margrethe MøllerFana IL246957
Helene NysæterBergens TF191281
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL508199

D 17-18 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg Rygg EikelandBergens TF206432
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Kristine Bog VikaneFana IL510525

D 21- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helen MartinsenIL Gular209975
Elise RognsvågUmeå OK502090
Oda J SikkelandTyrving IL501590
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HoleBergens TF87062
Mariann ScheiTIF Viking222677
Margrete SolvikGneist, IL500046
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett206290
Lise ChristensenTIF Viking205987
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Mai Helen LingaIL Gular507657
Kirsti LysakerFana IL191280
Rannveig NordhagenFana IL237735
Ingrid SandvollGneist, IL507612
Birgitte TorbjørnsenIL Gular502572

D 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siren GreveBergens TF211515
Turid RognsvågOs Orienteringsklubb206470
Nina SoligardBergens TF217014
Rannveig SolliAskøy OL500609

D 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit HegdalBergens TF215429
Astri Ese HoleBergens TF226153
Bjørg KocbachBergens TF180128
Kari SecherBergens TF244744
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Ingjerd SognnæsBergens TF480130

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon SolvikGneist, IL226092

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Emil HeksemFana IL223569
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Thord Nystuen SolliAskøy OL213700

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar HeksemFana IL508988
Kristoffer Heldal HersvikFana IL223560
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett82121
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett195949
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)224973
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Håkon GrønliFørde IL510755
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)507762
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Brage Bell LysakerFana IL211903
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394

H 17-18 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre BataldenFana IL246969
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett186313
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett197930
Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett505702
Vegard Velle SivertsenBergens TF229520
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas NysæterBergens TF226165

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Karl FremstadTyrving IL211281
Magne KnudsenGneist, IL207802
Rune NygaardIL Gular207699
Oskar RøenVaregg Fleridrett511342
Knut UtneFana IL222547
Kasper ValestrandVaregg Fleridrett174304

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb502085
Lars FjellangerFana IL251219
Geir HeksemFana IL504454
Jan KocbachFana IL508700
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett222525
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AustrheimKvernbit IL84985
Kjetil DammTIF Viking511784
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Ketil DøskelandFana IL192228
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Bjørn HøllelandFana IL211193
Arne JohannesenIL Gular502587
Tore JuvikIL Gular216874
Sverre Johan NærheimIL Gular507665
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Dag Terje RøenSamnanger IL237632
Vidar ScheiTIF Viking197949
Jan SteinegerGneist, IL236502
Ørjan TotlandTIF Viking503098

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein Ove DyngelandFana IL221119
Gunnar GytriFørde IL211292
Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL91423
Svein LingaIL Gular181793
Knut J NerhusIL Strand-Ulv223859
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BergsethVaregg Fleridrett211500
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Kurt GrønliFørde IL508237
Terje Mathias HauglandTIF Viking204297
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Dagfinn HoleBergens TF216755
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Magne RaadalFana IL235218
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Helge ScheiFørde IL500570
Per VikaneFana IL221409
Per VoldFana IL220842

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel IngvaldsenTIF Viking253971

Annonser

IOF Eventor