Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet mellom og PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet mellom og PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: søndag 6 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 460 påmeldte deltakere.

D 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine RenardKongsberg OL505844
Vendula SramkovaHemsedal IL207011

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK510312
Linda FredhOK Moss506342

D 45- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Kine DirroMåren OK3950094
Kristin EgerKongsberg OL196870
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
May Ingela HopeModum OL204656
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Lenka WestinPorsgrunn OL92307

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Aud Ellen BrevikSturla, IF505392
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Kirsti KringhaugRingerike OL504808
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK510660
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Cathrine PalmgrenNordre Follo Orientering98613
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll223658
Hanne Løver ThonModum OL501171
Lill-Ann TorpSandefjord OK206455
Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL196741
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 55- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Maria PerssonAsker Skiklubb160811
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Rita RaastadSkien OK502129
Heidi SchatvetNotodden OL209283
Solveig SikkelandTyrving IL508546
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Tove StrandMåren OK507930

D 60- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergeTyrving IL200025
Guri BjørndalByåsen IL229612
Elsie BrenneVarteig OL222551
Berit DanielsenTyrving IL220726
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunhild HennumLierbygda OL511592
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Sirpa LiljaModum OL198084
Bente LineIndre Østfold OK211170
Oddbjørg MoeKristiansand OK173450
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Kjersti RønningHamar OK480289
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Marianne SpanliLierbygda OL508903
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ellen Marie TurterNydalens SK507976
Inger Marie ØygardLøten o-lag500049

D 65- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Herdis AlvheimFana IL86999
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Lis DæhliLøten o-lag181113
Siren GreveBergens TF211515
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Randi HansenStokke IL511785
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering503932
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL248506
Anne Lise SagaKjose IL79064
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Kjellrun SporildMalvik IL208704
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Ingrid StrandeSkien OK195812
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263
Live Joronn YtrehusRingerike OL248919

D 70- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri Wilberg AabelBækkelagets SK64308
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Ingunn FjørtoftBø OL245640
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering187114
Berit HegdalBergens TF215429
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Jessica KathleMåren OK400193
Inger LindløvOK Moss505703
Astrid LundeDrangedal OL511833
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering204601
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750
Margit Ryen SteenBø OL80353
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428
Anne Marie TimenesHadeland OL200632
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Elisabeth UndstadLarvik OK245596
Marit VågsnesNordre Follo Orientering236733
Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL204751

D 75- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Hanne BræckKongsberg OL98986
Elin DahlenRingerike OL503360
Synnøve DalvaBø OL88670
Tea ForbergRond OL69017
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Bjørg KocbachBergens TF180128
Torid KvaalFreidig501018
Gerd LangsethLarvik OK216681
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Inger Lise SolbergBø OL208756
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK4041570
Unni DrageHaugerud IF502419
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FredhOK Moss208419
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ola LestebergKongsberg OL211224
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419

H 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Robert FredriksenNotodden OL502352
Torstein HoleNydalens SK197809
Gard LindsethNydalens SK511006
Inge LindsethNydalens SK502771
David LøverModum OL221340
Karl-Johan MalmbergTyrving IL199327
Neil MarstonHemsedal IL511804
Viggo MolundIL Imås206411
Espen RøsteKongsberg OL204757
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355

H 50- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Audun BakkMelhus IL195566
Terje BlindheimLillomarka OL504686
Arne DybdahlLillomarka OL508235
Per Øivind EgerKongsberg OL196869
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Lars EnerhaugenModum OL211550
Rune EngehultNotodden OL207904
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Helge GisholtOK Skeidi238122
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Christian GrotnesTyrving IL221251
Anders GustafssonSturla, IF213015
Per GustafssonKongsberg OL203004
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Stein H. HagenFossum IF504815
Olav HøgsetFossekallen IL508799
Håvard HågårdKonnerud IL187048
Trond LundTyrving IL501010
Stein MellaOppsal Orientering204225
Stig MellingRingerike OL215004
Svein NygårdLillomarka OL229680
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Terje W. PettersenKonnerud IL508912
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Odd StrandKongsberg OL501473
Øyvind StørenBø OL203258
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OL511377
Stig SønsterudbråtenLillomarka OL509097
Ståle SønsterudbråtenLillomarka OL511298
Christian VogelsangNydalens SK509015
Lars Audun VoldLillomarka OL187120

H 55- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Roar ByeModum OL193869
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK483539
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Morten HeirFossum IF178354
Knut Edvard HellandØstmarka OK510694
Jan Tore HenriksenNydalens SK206304
Gunnar HopeModum OL253955
Andreas HuberHamar OK211653
Kristian KihleRingerike OL236506
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Harald KvisliNotodden OL207900
Jon KvisliBø OL227681
Petter LøeNotodden OL511451
Håkon LøvliAsker Skiklubb504272
Stein Arne NegårdVang OL507609
Thor NorderudTyrving IL241735
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Harald OmlandSkien OK507027
Frode RobertsenStokke IL507859
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Jarand RystadHeming Orientering4125068
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Erlend SlokvikOL Toten-Troll248082
Per Einar StrømHedrum OL221210
Helge StubberudNydalens SK500561
Terje UrfjellIL Imås510986
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (40)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870
Hallvard BergTyrving IL203634
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK509017
Morten DueMåren OK400286
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Andreas ErichsenNydalens SK503665
Leif ErikssonModum OL87006
Roy GjerdingOK Moss504397
Arve GlittumOK Skeidi509551
Inge GlittumOK Skeidi510625
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
John HansenKristiansand OK208650
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Sören JonssonNydalens SK224523
Per KaarbyFossum IF233931
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Tore KjølsethNydalens SK505672
Morten KongsbergTyrving IL502359
Kåre KullerudVarteig OL242492
Kjell MarksetIL Koll248666
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Terje Wiig MathisenNydalens SK511001
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Anton PlaianCS Transilva Cluj191589
Espen RaastadSkien OK211809
Per SchancheAsker Skiklubb511370
Jan SteinegerGneist, IL236502
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Rune TeiglandØstmarka OK506944
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Harald ØstbyeElverum OK221167
Tormod ØvergaardVestre Akers SK510333

H 65- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK227519
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Jan BøhleOL Trollo221216
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Morten DåsnesRingerike OL198537
Are EriksenOslostudentenes IK512818
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Bent GalborgenIndre Østfold OK229757
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Per Chr. HagenBø OL227680
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK511474
Harald HoviSkien OK239501
Svein S JacobsenTyrving IL508818
Morten JohannessenRøyken OL229667
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Dag KristensenOK Skeidi206256
Dag MoeKristiansand OK184578
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Petter NæssOppsal Orientering506677
Per OsenVestre Akers SK508236
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK509552
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Torgeir StrandhagenRøyken OL507613
Helge SundbergRøros IL483732
Kjell SvanbergRøyken OL200600
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Tor SørevikTIF Viking507951
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Atle AlvheimFana IL221422
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Leif BillingsøEidskog OL241825
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Tom BuggeByåsen IL211274
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Egil EriksenGrong IL241882
Jon FærdenNordre Follo Orientering236754
Kurt GrønliFørde IL508237
Brede Høibak GundersenRingerike OL236504
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering503934
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Knut G KarlsenHeming Orientering221243
Runar KittilsenStokke IL509136
Peter KlavenessMåren OK501154
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Helge LyeTyrving IL219198
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Trygve LølandBirkenes IL203291
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Terje MalmHamar OK500407
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Gunnar MosevollSkien OK238194
Martin NaufHedrum OL182122
Stein NordviElverum OK506958
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Helge RevhaugRingerike OL510674
Helge ScheiFørde IL500570
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Paul SkjakerHadeland OL236303
Steinar SkoglundFossum IF226088
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Bjørn SteenBø OL80354
Øyvind SteneAsker Skiklubb510635
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Tor TrøanHadeland OL501084
Nils Olav VennevikFreidig508132
Anders WaageFreidig511415
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Per ØhlckersTyrving IL199326
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Odd AureDrangedal OL89873
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK239482
Lars ButtingsrudVingelen IL508138
Tormod DahlenRingerike OL211376
Klaus EngenEidskog OL512059
Eirik EriksenSturla, IF507668
Trond FeiringHamar OK511556
Roar ForbordMalvik IL208600
Henning GaarderKonnerud IL210912
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Kjell GrønhovdModum OL501141
Ragnar HillestadLardal OL502481
Geir HusdalTIF Viking226952
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Egil Otto KnudsenTIF Viking250614
Gunnar KnudsenTIF Viking250467
Arne KristensenStokke IL211333
Magnus LandstadFreidig483336
Knut LindløvOK Moss504465
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Roar LøkenSandefjord OK238017
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Thor PalmgrenHalden SK98612
Erling PedersenIL Siso226049
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Devegg RuudSturla, IF204273
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL511455
Olav SolbergBø OL203367
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL220842
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Bjørn EgnerHeming Orientering506949
Trygve FosseGimle IF226420
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL502709
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Eivind HagenHadeland OL200639
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking253971
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Svein Frimann KvalheimÅrstad IL245170
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Harald LundhaugOK Moss201916
Reppesgård MagnarHedrum OL203598
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Steinar RuudKonnerud IL511475
Svein SolerødOL Toten-Troll511452
Bjørn StrømmeTIF Viking186219
Olav TotlandFana IL208014
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Per VikaneFana IL221409
Harald WibyeOK Moss205396
Gunnar ØsterbøFreidig506812
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 85- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor DrageHaugerud IF502814
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK4116224
Einar JørundlandOK Sør211619
Arne Chr. ScheieØstmarka OK4128963
Halstein ØdegårdLøten o-lag234825
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte EgerKongsberg OL511441
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287
Elise RenardKongsberg OL238174
Johanne StorhaugKonnerud IL212446
Selma WhiteSøgne og Songdalen OK511393

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Jarand GustafssonKongsberg OL211944
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Oskar HopeModum OL213031
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL507392
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jens WoldSturla, IF211942

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidKongsberg OL212523
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Ylva KlausenSturla, IF212981
Marie KvarmeSturla, IF507448
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK510279

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Rasmus BerglundRingerike OL201737
Martin KaiserSturla, IF222549
Halvor LøkenKongsberg OL206488
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134

Annonser

IOF Eventor