Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet lang

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet lang
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 5 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 397 påmeldte deltakere.

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vendula SramkovaHemsedal IL207011

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK510312
Linda FredhOK Moss506342
Anja Berge GjellestadNydalens SK201803

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kine DirroMåren OK3950094
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Milda ØhlckersTyrving IL211551

D 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Maria JonssonNydalens SK224623
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Jeanette KohtAsker Skiklubb503913
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK510660
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Hanne Løver ThonModum OL501171
Lill-Ann TorpSandefjord OK206455
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 55- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne DanielsenNydalens SK207677
Margrete EngzeliusAsker Skiklubb224573
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Heidi SchatvetNotodden OL209283
Solveig SikkelandTyrving IL508546
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Tove StrandMåren OK507930
Turid VongravenSkien OK505487

D 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Berit DanielsenTyrving IL220726
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunhild HennumLierbygda OL511592
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Karen Marie Eid KaarbyNydalens SK205916
Bente LineIndre Østfold OK211170
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Kjersti RønningHamar OK508979
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Marianne SpanliLierbygda OL508903
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ellen Marie TurterNydalens SK507976
Inger Marie ØygardLøten o-lag500049

D 65- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Lis DæhliLøten o-lag181113
Siren GreveBergens TF211515
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Wenche HultgreenTyrving IL186240
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL248506
Anne Lise SagaKjose IL79064
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Kjellrun SporildMalvik IL208704
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Ingrid StrandeSkien OK195812
Bjørg SvanbergRøyken OL200601
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263
Live Joronn YtrehusRingerike OL248919

D 70- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn FjørtoftBø OL245640
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering187114
Berit HegdalBergens TF215429
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Jessica KathleMåren OK400193
Inger LindløvOK Moss505703
Astrid LundeDrangedal OL511833
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering204601
Sidsel SandelienHeming Orientering504527
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Kari StrandeRingerike OL87520
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Elisabeth UndstadLarvik OK245596
Marit VågsnesNordre Follo Orientering236733
Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL204751

D 75- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Katharina Mo BergeFreidig181516
Hanne BræckKongsberg OL98986
Elin DahlenRingerike OL503360
Tea ForbergRond OL69017
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Bjørg KocbachBergens TF180128
Torid KvaalFreidig501018
Gerd LangsethLarvik OK216681
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Dirro BøhlerengenMåren OK4041570
Unni DrageHaugerud IF502419
Torunn Hege FrøvollSturla, IF195858
Gudveig JørundlandOK Sør181467
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Inger E. VamnesHamar OK97449

H 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FredhOK Moss208419

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amund BeitnesVaranger Orienteringslag200366
Kristoffer JacobsenTyrving IL502358
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Eirik W. MoeAsker Skiklubb195536
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419

H 45- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BerglundRingerike OL504705
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Robert FredriksenNotodden OL502352
Gard LindsethNydalens SK511006
David LøverModum OL221340
Neil MarstonHemsedal IL511804
Viggo MolundIL Imås206411
Karl Even RyghHeming Orientering502378
Holger SchlaupitzIL GeoForm510637
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Eivind TonnaAsker Skiklubb190806
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK200355

H 50- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Arild AndresenFossum IF165904
Audun BakkMelhus IL195566
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Terje BlindheimLillomarka OL504686
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Peter CarlsenSturla, IF207695
Arne DybdahlLillomarka OL508235
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Lars EnerhaugenModum OL211550
Rune EngehultNotodden OL207904
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Christian GrotnesTyrving IL221251
Anders GustafssonSturla, IF213015
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Stein H. HagenFossum IF504815
Espen JohnsenHedrum OL510744
Eirik JørgensenTyrving IL211243
Trond LundTyrving IL501010
Svein NygårdLillomarka OL229680
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Bent Erik SkaugOppsal Orientering192707
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Odd StrandKongsberg OL501473
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Pål TveterIndre Østfold OK510303
Christian VogelsangNydalens SK509015
Lars Audun VoldLillomarka OL187120
Espen WigaardOppsal Orientering502092

H 55- (43)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Lars-Ivar AarsethNydalens SK204849
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Roar ByeModum OL193869
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Nils Petter FremmingHeming Orientering3667177
Bjørn Henning GrandalTyrving IL511454
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Morten HeirFossum IF178354
Knut Edvard HellandØstmarka OK510694
Trond HolterMåren OK504627
Andreas HuberHamar OK211653
Morten JohnsenStokke IL203600
Kristian KihleRingerike OL236506
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL221162
Harald KvisliNotodden OL207900
Stein Arne NegårdVang OL507609
Thor NorderudTyrving IL241735
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Harald OmlandSkien OK507027
Frode RobertsenStokke IL507859
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Jarand RystadHeming Orientering4125068
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Per SlungaardTyrving IL502443
Per StedjeØstmarka OK221260
Per Einar StrømHedrum OL221210
Rolv Anders SystadLyn Ski244758
Terje UrfjellIL Imås510986
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Roger WiikSturla, IF205502
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Morten AndersenSturla, IF207675
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870
Hallvard BergTyrving IL203634
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Yngvar ChristiansenBækkelagets SK509017
Morten DueMåren OK400286
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Andreas ErichsenNydalens SK503665
Roy GjerdingOK Moss504397
Arve GlittumOK Skeidi509551
Martin GranlyLillomarka OL181270
Petter GullikstadRøros IL483728
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
John HansenKristiansand OK208650
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Øyvind Roger HansenRøyken OL500590
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Einar JensenNydalens SK200777
Sören JonssonNydalens SK224523
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Tore KjølsethNydalens SK505672
Kåre KullerudVarteig OL242492
Kjell MarksetIL Koll248666
Ove MartinsenHauketo IF199744
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Terje Wiig MathisenNydalens SK511001
Erik NæssØstmarka OK227720
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering217164
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Anton PlaianCS Transilva Cluj191589
Espen RaastadSkien OK211809
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Jan SteinegerGneist, IL236502
Tormod StrandMåren OK400460
Rune TeiglandØstmarka OK506944
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Per-Jacob ØlstadFet OL207008
Harald ØstbyeElverum OK221167
Tormod ØvergaardVestre Akers SK510333

H 65- (38)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK227519
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Morten DåsnesRingerike OL198537
Are EriksenOslostudentenes IK512818
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Bent GalborgenIndre Østfold OK229757
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Bjørn GrindeIL GeoForm506358
Øyvind GylverAsker Skiklubb195801
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK511474
Harald HoviSkien OK239501
Svein S JacobsenTyrving IL508818
Morten JohannessenRøyken OL229667
Jon KaarbyNydalens SK79902
Dag KristensenOK Skeidi206256
Eilef LandsverkSkien OK251095
Dag MoeKristiansand OK184578
Bård NatvigNittedal OL217340
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Petter NæssOppsal Orientering506677
Per OsenVestre Akers SK508236
Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar501773
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK509552
Alf PettersenTyrving IL222468
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Torgeir StrandhagenRøyken OL507613
Helge SundbergRøros IL483732
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Tor SørevikTIF Viking507951
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 70- (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Atle AlvheimFana IL221422
Geir ArnesenBærums Skiklub220673
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Leif BillingsøEidskog OL241825
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Tom BuggeByåsen IL211274
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Egil EriksenGrong IL241882
Helge FossheimHedrum OL187289
Jon FærdenNordre Follo Orientering236754
Kurt GrønliFørde IL508237
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Øyvind HoveidAsker Skiklubb156593
Runar KittilsenStokke IL509136
Peter KlavenessMåren OK501154
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Helge LyeTyrving IL219198
Trygve LølandBirkenes IL203291
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Terje MalmHamar OK500407
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Gunnar MosevollSkien OK238194
Martin NaufHedrum OL182122
Stein NordviElverum OK506958
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking245575
Lars-Evan PetterssonNordre Follo Orientering96531
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Helge RevhaugRingerike OL510674
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Paul SkjakerHadeland OL236303
Steinar SkoglundFossum IF226088
Øyvind SteneAsker Skiklubb510635
Odd Arild StrandStor-Elvdal SK501168
Tor TrøanHadeland OL501084
Nils Olav VennevikFreidig508132
Anders WaageFreidig511415
Nils-Petter WiikDriv IL199657
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Kjell WintherOppsal Orientering220984
Per ØhlckersTyrving IL199326
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Odd AureDrangedal OL89873
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Roar BjordalOppsal Orientering507968
Per BjørkhaugTIF Viking168385
Lars ButtingsrudVingelen IL508138
Tormod DahlenRingerike OL211376
Klaus EngenEidskog OL512059
Trond FeiringHamar OK511556
Roar ForbordMalvik IL208600
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Kjell GrønhovdModum OL501141
Ragnar HillestadLardal OL502481
Geir HusdalTIF Viking226952
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Egil Otto KnudsenTIF Viking250614
Gunnar KnudsenTIF Viking250467
Magnus LandstadFreidig483336
Knut LindløvOK Moss504465
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Erling PedersenIL Siso226049
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Devegg RuudSturla, IF204273
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL511455
Bjørn SandelienHeming Orientering244787
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Per VoldFana IL220842
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Asbjørn BræckKongsberg OL181805
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Bjørn EgnerHeming Orientering506949
Trygve FosseGimle IF226420
Jon C. FougnerHeming Orientering501326
Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL502709
Elling FrøvollSturla, IF195892
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Tormod HøimyrSturla, IF180919
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Knut KjemhusKongsberg OL501833
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Svein Frimann KvalheimÅrstad IL245170
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Harald LundhaugOK Moss201916
Reppesgård MagnarHedrum OL203598
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Steinar RuudKonnerud IL511475
Svein SolerødOL Toten-Troll511452
Bjørn StrømmeTIF Viking186219
Olav TotlandFana IL208014
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Per VikaneFana IL221409
Harald WibyeOK Moss205396
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245
Gunnar ØsterbøFreidig506812
Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange188806

H 85- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK4116224
Einar JørundlandOK Sør211619
Halstein ØdegårdLøten o-lag234825
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Annonser

IOF Eventor