Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Veteranmesterskapet sprint

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Veteranmesterskapet sprint
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: fredag 4 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 232 påmeldte deltakere.

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linda FredhOK Moss506342

D 45- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
May Ingela HopeModum OL204656
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aud Ellen BrevikSturla, IF505392
Torill Merethe Kjenes HauglandVaregg Fleridrett202223
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK510660
Cathrine PalmgrenNordre Follo Orientering98613
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll223658
Hanne Løver ThonModum OL501171
Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL196741
Christina WhiteSøgne og Songdalen OK504224

D 55- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL504387
Ingunn GåsoddenSkien OK505486
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK207641
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering127153
May NordkveldeHedrum OL187231
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Rita RaastadSkien OK502129
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Turid VongravenSkien OK505487

D 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri BjørndalByåsen IL229612
Berit DanielsenTyrving IL220726
Helga HaverstadLierbygda OL500499
Gunhild HennumLierbygda OL511592
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK229545
Sirpa LiljaModum OL198084
Bente LineIndre Østfold OK211170
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Runa SkyttersæterHeming Orientering500599
Marianne SpanliLierbygda OL508903
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 65- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gerd BjørsethKrokstadøra IL503925
Lis DæhliLøten o-lag181113
Siren GreveBergens TF211515
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Anne Lise SagaKjose IL79064
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Nina SoligardBergens TF217014
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Kjellrun SporildMalvik IL208704
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Ingrid StrandeSkien OK195812
Live Joronn YtrehusRingerike OL248919

D 70- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten BakkeGjø-Vard OL181857
Berit Louise EskerudLillehammer OK94045
Ingunn FjørtoftBø OL245640
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering187114
Berit HegdalBergens TF215429
Signe HeivollSøgne og Songdalen OK197880
Kari Timenes LaugenIL Imås511781
Sissel OlaisenNordre Follo Orientering204601
Ingjerd SognnæsBergens TF480130
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428
Marit TyldumRudsbygd IL191359
Elisabeth UndstadLarvik OK245596
Gry Bruland VråleSturla, IF504475
Marit VågsnesNordre Follo Orientering236733
Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL204751

D 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Katharina Mo BergeFreidig181516
Elin DahlenRingerike OL503360
Torid KvaalFreidig501018
Gerd LangsethLarvik OK216681
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Inger Lise SolbergBø OL208756
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb502379
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten FredhOK Moss208419
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Morten WettergreenFossum IF4101077

H 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Robert FredriksenNotodden OL502352

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Christian GrotnesTyrving IL221251
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Stein H. HagenFossum IF504815
Olav HøgsetFossekallen IL508799
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Odd StrandKongsberg OL501473
Øyvind StørenBø OL203258
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 55- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Morten AndresenOK Skeidi500673
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK210013
Jan-Ove BråthenOK Øst225822
Roar ByeModum OL193869
Øyvind DrageKongsberg OL211394
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Morten HeirFossum IF178354
Gunnar HopeModum OL253955
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Harald KvisliNotodden OL207900
Jon KvisliBø OL227681
Petter LøeNotodden OL511451
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Terje SchjølbergRøros IL483391
Frode SjøvoldRøros IL178029
Erlend SlokvikOL Toten-Troll248082
Per Einar StrømHedrum OL221210
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering229469
Terje UrfjellIL Imås510986
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten DueMåren OK400286
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Leif ErikssonModum OL87006
Petter GullikstadRøros IL483728
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Svein Harald HansenOK Silsand506352
Trond HegnaAsker Skiklubb246350
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Ove MartinsenHauketo IF199744
Sigbjørn ModalsliFossum IF510310
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Espen RaastadSkien OK211809
Per SchancheAsker Skiklubb511370
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Ragnar AndersenHalden SK227519
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Bent GalborgenIndre Østfold OK229757
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Per Chr. HagenBø OL227680
Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK511474
Harald HoviSkien OK239501
Dag KristensenOK Skeidi206256
Eilef LandsverkSkien OK251095
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK509552
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Helge SundbergRøros IL483732
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Tor SørevikTIF Viking507951
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801

H 70- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle AlvheimFana IL221422
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Tom BuggeByåsen IL211274
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Jon FærdenNordre Follo Orientering236754
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Peter KlavenessMåren OK501154
Per Oskar LarsenIndre Østfold OK236431
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Terje MalmHamar OK500407
Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering235935
Martin NaufHedrum OL182122
Stein NordviElverum OK506958
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering235932
Helge RevhaugRingerike OL510674
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Paul SkjakerHadeland OL236303
Tor TrøanHadeland OL501084
Anders WaageFreidig511415
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

H 75- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Lars ButtingsrudVingelen IL508138
Tormod DahlenRingerike OL211376
Trond FeiringHamar OK511556
Roar ForbordMalvik IL208600
Ragnar HillestadLardal OL502481
Geir HusdalTIF Viking226952
Egil Otto KnudsenTIF Viking250614
Gunnar KnudsenTIF Viking250467
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Øystein MadsenHaugerud IF508982
Thor PalmgrenHalden SK98612
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Bjørn Ivar RyenVingelen IL511470
Olav SolbergBø OL203367
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Leidulv VinjeNidarøst OK209738
Lasse VråleSturla, IF507070
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering235826
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Trygve FosseGimle IF226420
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Axel IngvaldsenTIF Viking180915
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Reppesgård MagnarHedrum OL203598
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Steinar RuudKonnerud IL511475
Svein SolerødOL Toten-Troll511452
Bjørn StrømmeTIF Viking186219
Henry SundsetvikOL Trollelg246353
Jon TyldumRudsbygd IL191358
Gunnar ØsterbøFreidig506812

H 85- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK4116224
Arne Chr. ScheieØstmarka OK4128963
Halstein ØdegårdLøten o-lag234825
Finn Åge ØsternKongsberg OL86980

Annonser

IOF Eventor