Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Huldertrampen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Huldertrampen
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 26 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 123 påmeldte deltakere.

Hulder herrer (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn AasFet OL180191
Tom BerganFet OL181103
Jens Johan BrekkeLillomarka OL215086
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Ove Antvord HaugereidVang OL188987
Lars LienGjø-Vard OL508130
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Mats LindaasElverum OK209963
Vegard LineNydalens SK203230
Andreas MeyerHamar OK502370
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL185832
Yngve VoldenLøten o-lag84104
Marius ØieLøten o-lag501531

Hulder damer (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering79476
Sofie JohanssonVang OL211191
Lea-Rebekka TonjerNydalens SK223622
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005

Pyse herrer (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas AasFet OL180090
John Anders BakkeLøten o-lag507050
Lars Erik BakkeLøten o-lag216758
Torstein BergLøten o-lag202139
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Kenneth BilstadVang OL220950
Odd Arne BlystadLøten o-lag87086
Jarle BusterudElverum OK137240
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Egil EideTyrving IL216963
Audun FingarsenElverum OK216838
Morten FredhOK Moss208419
Øivind FrøislandVang OL208085
Petter GlorvigenElverum OK243544
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
John HofossHadeland OL503035
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Einar LienLøten o-lag76183
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Gaute LindaasElverum OK500901
Asgeir LiumFet OL509002
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Stein Arne NegårdVang OL507609
Trond OlsenLøten o-lag235810
Trygve Hem OlsenTyrving IL505815
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Stian OverskeidIndre Østfold OK500014
Jan Ola PedersenVang OL506425
Vegard RanestadHamar OK507971
Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag508921
Pål StenbergVang OL217007
Trond ØieLøten o-lag249032
Harald ØstbyeElverum OK221167

Pyse damer (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Henriette BergLøten o-lag213154
Anne FrøislandVang OL213777
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK505820
Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL82166
Maren HenriksenVang OL190259
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Marianne MyklebustHamar OK507954
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Martine SkjelsvikLillehammer OK506818
Marianne Rud SkjærstadLøten o-lag62311
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

Mini herrer (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juha AnderssonLøten o-lag199876
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Bjørn EriksrudRaufoss IL Orientering91115
Trond FeiringHamar OK202135
Erik HaugenRingsaker OK92332
Johnny JohansenLøten o-lag217234
Jo Gisle JørgensenHamar OK201967
Tore JørgensenHamar OK215634
Per Ivar KvammenElverum OK211285
Tore LindaasElverum OK220882
Einar LundHamar OK60530
Torbjørn LøkkenHamar OK505783
Terje MalmHamar OK206901
Sven MarkenLøten o-lag235911
Kristian NarumOL Vallset/Stange241754
Stein NordviElverum OK506958
Karl Petter OpsahlLøten o-lag227721
Lars SkramstadLøten o-lag146321
Arve SmestadLøten o-lag87092
Einar StensbyLøten o-lag505805
Helge StorsveenLøten o-lag201838
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Tore Gustav TomterKlubbløs203457
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Halstein ØdegårdLøten o-lag234825

Mini damer (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering216818
Stine Sønsterud BergLøten o-lag202140
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Anne BrückOL Vallset/Stange246984
Lis DæhliLøten o-lag181113
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK505875
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Kjersti NarumOL Vallset/Stange500405
Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange168971
Nina SmestadLøten o-lag501471
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Eli StensliLøten o-lag501070
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Heidi TronbølFet OL177962
Anita Østgård OlsenLøten o-lag74122

Mini gutt (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK505822
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Even LienGjø-Vard OL217882
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag246993
Manuel RiggenbachOL Vallset/Stange506225
Mattis RiggenbachOL Vallset/Stange
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

Mini jente (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne BergLøten o-lag202138

Annonser

IOF Eventor