Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 9
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 9 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL3668514
Inge LindsethNydalens SK3984366
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Olav NedrelidOppsal Orientering483388
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Tore SannesLillomarka OL3978848
Bent Erik SkaugOppsal Orientering181943
Sjur SæterenLillomarka OL
Harald SørensenLillomarka OL3880143
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Dag WangLillomarka OL3945292
Bjørn WangensteenLillomarka OL3886124
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Richard Zeiner-GundersenFossum IF3984358

Damer A-løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig Eline BergTyrving IL3698198
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Aase MestadLillomarka OL3885928
Merete RørvikLillomarka OL3980521
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL3501137
Ingvild WangNTNUI3945136

Herrer B-løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kai Halvorsen AarekolSiemens189000
Mats Olav BergLillomarka OL3985546
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Roger BrekkeLillomarka OL233968
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Knut M. OlsenLillomarka OL3979077
Audun SanderudLillomarka OL3967536
Roar SigurdsenRingnes BIL4030359
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494

Damer B-løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL
Sharon BroadwellIL GeoForm3981636
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Annike SelmerLillomarka OL4024808
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Teresia WangensteenLillomarka OL3979598

Herrer C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL

Damer C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beate MoldestadLillomarka OL

Barn Nybegynnere (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Monica JørgensenHadeland OL
Ida MoldestadLillomarka OL
Jakob MoldestadLillomarka OL
Henny Holtan SanderudLillomarka OL

Annonser

IOF Eventor