Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 26 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

Hamar OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kjetil JacobsenHamar OKHerrer B-løype3978764

IL GeoForm (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoFormHerrer B-løype4055877
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormHerrer B-løype3942430

Kamp/Vestheim IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Egil HusethKamp/Vestheim IFHerrer B-løype3780848

Klubbløs (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Uno HanslienKlubbløsHerrer B-løype221317
Henrik SivertsgårdKlubbløsHerrer B-løype
Tone ØdegaardKlubbløsDamer B-løype
Isabelle Morstøl ØvremoKlubbløsDamer B-løype

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eirik Jansson HaverstadLierbygda OLHerrer A-løype3668514

Lillomarka OL (47)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OLHerrer A-løype3885993
Alfred Eckmann AronsenLillomarka OLHerrer B-løype186203
Casper Eckmann AronsenLillomarka OLHerrer B-løype202097
Assaf Bar-NathanLillomarka OLHerrer A-løype3886561
Netta Bar-NathanLillomarka OLDamer A-løype3635125
Nov Bar-NathanLillomarka OLHerrer A-løype3782075
Mats Olav BergLillomarka OLHerrer B-løype3985546
Ingrid BlindheimLillomarka OLDamer A-løype3877859
Terje BlindheimLillomarka OLHerrer A-løype3885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLHerrer A-løype3884806
Elin BrekkeLillomarka OLDamer A-løype3881638
Roger BrekkeLillomarka OLHerrer B-løype233968
Lene ColquhounLillomarka OLDamer A-løype3877917
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLHerrer A-løype3827037
Steinar EastwoodLillomarka OLHerrer A-løype3861788
Hallvard FjærLillomarka OLHerrer A-løype3881943
Knut FossgardLillomarka OLHerrer A-løype3881398
Frøy GrøndahlLillomarka OLDamer B-løype3885324
Bjørn Sverre GulheimLillomarka OLHerrer B-løype3883105
Linus Mestad HansenLillomarka OLBarn Nybegynnere3886223
Silas Mestad HansenLillomarka OLHerrer C-løype3886108
Sofus Mestad HansenLillomarka OLBarn Nybegynnere3869641
Steinar HansenLillomarka OLHerrer A-løype3886033
Vibeke HøstLillomarka OLDamer B-løype3880739
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OLDamer A-løype
Torbjørn LundebyLillomarka OLHerrer A-løype3881117
Johan MattssonLillomarka OLHerrer B-løype3884574
Aase MestadLillomarka OLDamer A-løype3885928
Beate MoldestadLillomarka OLDamer C-løype
Knut M. OlsenLillomarka OLHerrer B-løype3979077
Line RudenLillomarka OLDamer A-løype4033056
Merete RørvikLillomarka OLDamer A-løype204205
Alfred Holtan SanderudLillomarka OLHerrer C-løype3967536
Audun SanderudLillomarka OLHerrer B-løype
Henny Holtan SanderudLillomarka OLBarn Nybegynnere
Tore SannesLillomarka OLHerrer A-løype3978848
Annike SelmerLillomarka OLDamer C-løype4024808
Elisabeth StrandbergLillomarka OLDamer B-løype3981354
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OLDamer A-løype3881075
Harald SørensenLillomarka OLHerrer A-løype3880143
Emilie Pedersen VoldLillomarka OLDamer B-løype3886884
Lars Audun VoldLillomarka OLHerrer A-løype3886546
Dag WangLillomarka OLHerrer A-løype3945292
Boye WangensteenLillomarka OLHerrer B-løype3864774
Teresia WangensteenLillomarka OLDamer C-løype3979598
Edward WoodhouseLillomarka OLHerrer B-løype3986494
Jonathan WoodhouseLillomarka OLHerrer A-løype3978459

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Arne KongsnesOppsal OrienteringHerrer B-løype

Ås-NMBU Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU OrienteringDamer B-løype83273

Annonser

IOF Eventor