Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka 2019 - Løp 7
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 26 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

Herrer A-løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL3885993
Assaf Bar-NathanLillomarka OL3886561
Nov Bar-NathanLillomarka OL3782075
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL3861788
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Knut FossgardLillomarka OL3881398
Steinar HansenLillomarka OL3886033
Eirik Jansson HaverstadLierbygda OL3668514
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Tore SannesLillomarka OL3978848
Harald SørensenLillomarka OL3880143
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Dag WangLillomarka OL3945292
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459

Damer A-løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL3635125
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Lene ColquhounLillomarka OL3877917
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL
Aase MestadLillomarka OL3885928
Line RudenLillomarka OL4033056
Merete RørvikLillomarka OL204205
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3881075

Herrer B-løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred Eckmann AronsenLillomarka OL186203
Casper Eckmann AronsenLillomarka OL202097
Mats Olav BergLillomarka OL3985546
Vidar BerteigIL GeoForm4055877
Roger BrekkeLillomarka OL233968
Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL3883105
Uno HanslienKlubbløs221317
Egil HusethKamp/Vestheim IF3780848
Kjetil JacobsenHamar OK3978764
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Arne KongsnesOppsal Orientering
Johan MattssonLillomarka OL3884574
Knut M. OlsenLillomarka OL3979077
Audun SanderudLillomarka OL
Henrik SivertsgårdKlubbløs
Boye WangensteenLillomarka OL3864774
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494

Damer B-løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Elisabeth StrandbergLillomarka OL3981354
Goro Tillerås UrsetÅs-NMBU Orientering83273
Emilie Pedersen VoldLillomarka OL3886884
Tone ØdegaardKlubbløs
Isabelle Morstøl ØvremoKlubbløs

Herrer C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silas Mestad HansenLillomarka OL3886108
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL3967536

Damer C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beate MoldestadLillomarka OL
Annike SelmerLillomarka OL4024808
Teresia WangensteenLillomarka OL3979598

Barn Nybegynnere (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus Mestad HansenLillomarka OL3886223
Sofus Mestad HansenLillomarka OL3869641
Henny Holtan SanderudLillomarka OL

Annonser

IOF Eventor