Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Råtassløp #3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Råtassløp #3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 28 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

D10-12 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah AndreassenHeming Orientering234234
Silja BerstadHeming Orientering211293
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK225086
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK224854
Tiril Frostestad-StenbrendenNydalens SK224379
Siri Guttormsen FoshaugNydalens SK224247
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orientering233748
Alma Rygh HoltenNydalens SK509043
Charlotte HopsnesFossum IF216899
Boiana IordanovaNydalens SK244050
Tuva Wilkens JernbergNydalens SK179877
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK224026
Henni Hattestad KristensenHeming Orientering233834
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK211902
Live R. LøbergNydalens SK224890
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK224082
Josefine Oraug RyghNydalens SK224283
Astrid ReuschHeming Orientering194470
Helene ScheeleNydalens SK211807
Idun Skjerve-HansenNydalens SK224944
Silje Andresen SkotteFossum IF225571
Solveig Lillerud SlagsvoldHeming Orientering237737
Caroline SlungaardHeming Orientering234111
Clara WeiszNydalens SK224309
Maria ÅrdalHeming Orientering

H10-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Nyland AspelundNydalens SK224285
Birk Bosrup Kvalbein BlyverketNydalens SK224223
Martin Amlie BrennaHeming Orientering221207
August BrulandNydalens SK
Jakob Weider EgnerFossum IF213249
Sondre HafskjoldNydalens SK244039
Emrik Heesch HolmenHeming Orientering248252
August Lea KabbeNydalens SK213494
Otto Figenschou PiraHeming Orientering234185
Aksel Victor SanchisHeming Orientering195780
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK213655
Emil SkaugNydalens SK213760
Alfred TeigNydalens SK244049
Balder Westrum-KarlsenKlubbløs

D8-12N (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid BakkehøiNydalens SK244047
Tina BakkehøiNydalens SK244041
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK248171
Henny GrimsgaardHeming Orientering
Eira Heesch HolmenHeming Orientering234059
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK225017
Tiri E. Rasch-HalvorsenHeming Orientering233603
Vera Skotheim ElfvingNydalens SK224858
Amalie TonjerNydalens SK243931
Linde TonjerNydalens SK243930

H8-12N (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik DuvaasFossum IF228545
Jone Rygh HoltenNydalens SK220904
Alf Hattestad KristensenHeming Orientering234274
Sverre Øen LandstadNydalens SK224882
Amund SaugestadNydalens SK208017
Oskar SteneNydalens SK243775
Morten ThomassenNydalens SK216648

Annonser

IOF Eventor