Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Asker ABC 5 med klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Asker ABC 5 med klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: torsdag 29 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 60 påmeldte deltakere.

Nybegynner (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juha Chang FlåganAsker Skiklubb223575
Alma Haavaag HaakonsenAsker Skiklubb223673
Vera HalsaaAsker Skiklubb225308
Eirik NastadAsker Skiklubb207602

H10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb228515

D10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Hovdenak EspedalAsker Skiklubb224835
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb64758

H11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb225349
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb212550

D11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Semine Haavaag HaakonsenAsker Skiklubb223573

H13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Henrik NybergAsker Skiklubb228517
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885

D13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Tuva EspelinAsker Skiklubb500233
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Martha WisløffAsker Skiklubb207601
Astrid YtterbøAsker Skiklubb507040

H15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb504032
Vilmer NybergAsker Skiklubb225016
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143
Simen VågeAsker Skiklubb212140

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb508900
Hedda Sofie RiddervoldAsker Skiklubb225293

H17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb205545
Felix FinsrudAsker Skiklubb507450
Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb200255
Sondre YtterbøAsker Skiklubb501113

D17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne StrandAsker Skiklubb500265
Silje Marie VågeAsker Skiklubb500270

H21-39 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erling SommerfeldtAsker Skiklubb504114
Per WiréhnAsker Skiklubb507394

D21-39 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth VingerhagenAsker Skiklubb504518

H40 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Øystein RastadAsker Skiklubb212379
Sverre WisløffAsker Skiklubb228399

D40 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb500271

H50 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL500222
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb209846
Are FlåganAsker Skiklubb505666
Arne FossheimAsker Skiklubb504115
Tommy JauhojärviAsker Skiklubb509222
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Håkon LøvliAsker Skiklubb504272
Njål NoreAsker Skiklubb182023

D50 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marianne ArnesenAsker Skiklubb220077
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Jorun RuudAsker Skiklubb204272
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb207530

H60 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Per SchancheAsker Skiklubb182094

H70 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
Arne ØfsthusAsker Skiklubb502245

H17B (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Per Anders YtterbøAsker Skiklubb501115

D13-16C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Una NastadAsker Skiklubb212614
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb507222

Annonser

IOF Eventor