Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Rondslitet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Rondslitet
Arrangørorganisasjon: Rond OL
Dato: lørdag 12 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

N-Åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kyrre SataøenRond OL71970
Liv SimonsenOK Øst206440
Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst63786
Tor SimonsenOK Øst203006
Nora Vollen SataøenRond OL509020
Tone VollenRond OL509108

6 kilometer (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL236810
Stine AustadRaumar Orientering216818
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering243743
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Tormod DahlenRingerike OL211376
Caroline EideGjø-Vard OL192450
Charlotte EideGjø-Vard OL
Liv FeiringHamar OK182065
Trond FeiringHamar OK202135
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Per FløystadGjø-Vard OL236404
Tea ForbergRond OL69017
Turid GiilRond OL227457
Erik GrøndalenHamar OK502997
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Erik HasliSnertingdal IF Orientering504500
Hege HeibergHadeland OL187205
Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering510712
Øystein HolmenSnertingdal IF Orientering510713
Olav HovdelienSnertingdal IF Orientering216662
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Toril KorsvikRond OL68602
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Terje MalmHamar OK206901
Bjørn MyhrmoenRond OL211282
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Helge RevhaugRingerike OL510674
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Belinda Jørandli RudsengenKlubbløs224025
Knut SkjesetVang OL506948
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Amund SolumRond OL71205
Kjersti Hagberg SolumRond OL71991
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Jan SveenRaumar Orientering501365
Nikolai TesloHadeland OL204702
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638

10 kilometer (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Lars BerglundRingerike OL504705
Anne Marit BordalRingsaker OK92322
Arnt Oluf EideGjø-Vard OL92214
Knut EngenRaumar Orientering228075
Linda EngenRaumar Orientering227714
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Jostein Bø FløystadKlubbløs178191
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136
Philip FøyenEidskog OL220763
John HofossHadeland OL503035
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Kirsti KringhaugRingerike OL504808
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Stein Arne NegårdVang OL507609
Geir NilsenViul Orienteringsklubb505199
Kristin Vollen SataøenRond OL71972
Marius StaffNTNUI216850
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Einar TesloHadeland OL487966
Tor TrøanHadeland OL501084
Juha VienaRingerike OL61055
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405

16 kilometer (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein ThorsbergGrue IL222088

Annonser

IOF Eventor