Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Trondheim dag 2, med KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: lørdag 7 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 231 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sverre BøhleFreidig215182
Emelie HalvarssonÖstersunds OK182171
Thea HalvarssonÖstersunds OK182168
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL
Clara LeroyerFreidig233998
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Arn Mathias SkjulsvikWing OK223631

D 9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stella BoströmÖstersunds OK201110
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ida Grønvik KvalenFreidig248245
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Anna Emilie LonaWing OK223821
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159

D 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Hanna LindqvistÖstersunds OK182170
Solveig Louise NissenFreidig211745
Guro SchjølbergTynset IF166982
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Maria Strømdal WikFreidig508554
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074

D 17-18 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AuneNidarøst OK213563
Frida HaugskottOL Trollelg216794

D 19-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Ragnhild EideByåsen IL199600

D 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Emma ArnesenByåsen IL195919
Maria Kristina Dovåker LissÖstersunds OK201217
Ingeborg EideByåsen IL509375
Hanne SandstadFreidig206030
Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK181458
Helena ÅsbergNTNUI500547

D 35- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Camilla HambergÖstersunds OK117498
Randi LillealternFreidig97757
Tina Strømdal WikFreidig213142

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril EideByåsen IL199490
Kari Tønset GuttvikWing OK223818

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Heidi ArnesenFreidig182039
Gro Sandstad EidsmoFreidig505184
Hilde ForbordMalvik IL506781
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Sigrid MelkildFreidig211655
Torunn Spets StorhovFreidig181956

D 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse Rita EllingsenWing OK72003
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Britt Laila NilsgårdRøros IL483749
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnhild OftedalFreidig248672

H 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Trygve BøhleFreidig233975
Erlend GrønliFreidig225465
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simon LindqvistÖstersunds OK181523
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Johannes StordalByåsen IL225321

H 13-14 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Oskar BoströmÖstersunds OK201491
Jonatan GreenÖstersunds OK201111
Tristan HalvorsenFreidig504441
Olle HambergÖstersunds OK194089
Tore HambergÖstersunds OK181604
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Hallvard HellevikFreidig180307
Axel LodinÖstersunds OK201220
Alf Petter LynumFreidig186849
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Toste WallskogÖstersunds OK194102

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig510760
Emil GrønliFreidig211762
Magne GuttvikWing OK213289
Sverre HellevikFreidig224471
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 17-18 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar EideByåsen IL209976
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Jonas GrønliFreidig215144
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Håkon HolstadFreidig203584
Mikkel HoltFreidig184323
Vegard KittilsenFreidig504704
Jo Even KolstadFreidig502812
David RundeKristiansand OK221505
Lars SandstadFreidig504578
Simen Spets StorhovFreidig203586
Håvard VeieOK Skøynar206180

H 19-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb508500
August Asheim BirkelandNTNUI507601
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Mats EidsmoFreidig508238
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Elias JonssonNydalens SK509299
Kristian Fredrik LynumFreidig195937
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766

H 21- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isak BergsetFrol IL225930
Jørgen FiskumFreidig187167
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003
Martin Borge HeirNTNUI506695
Ulf Forseth IndgaardFrol IL508152
Sindre JohannessenFreidig504436
Ola KeiseråsIL Leik506688
Pål KittilsenFreidig206040
Carl Petter LyngenFrol IL508131
Stig Magnar LøvåsFreidig401016
Terje MaroniByåsen IL502134
Halvor MelkildNTNUI
Johan NilssonÖstersunds OK182169
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Frank SandbergFlyfemkamp243050
Jan SchmidOL Trollelg211189
Yngve SkogstadFrol IL502895
Jérôme SoulardByåsen IL200382
Stian SundsvikFrol IL234909
Andreas SølbergIL Leik506777
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666

H 35- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BakkMelhus IL195566
Anders DanielssonÖstersunds OK201112
Andreas HaalandWing OK509092
Johan HalvarssonÖstersunds OK
Børge LeirenByåsen IL226224
Lars O. LøsethOL Trollelg243720
Per Didrik NonstadWing OK195699
Fredrik PerssonWing OK507075
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051
Roar SkulbørstadOL Trollelg191298

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torgeir AuneByåsen IL502351
Lennart HambergÖstersunds OK193982
Vegard HansenByåsen IL191299
Eivind LonaWing OK211262
Johan NäslundÖstersunds OK181525
Skjalg StordalByåsen IL216910

H 50- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir ArnesenFreidig179424
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Peter CarlsenSturla, IF207695
Arild H ClausenFreidig179864
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Jan HageIL Leik506633
Frode HaugskottOL Trollelg216715
Jon HolstadFreidig97601
Morten KorsvoldWing OK223593
Ulf LindqvistÖstersunds OK93503
Bjørn P. LøvåsNidarøst OK207700
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Agnar RenolenWing OK221451
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Hans Arild SkjevdalRøros IL483740
Jens Even StorhovFreidig182078
Morten StrandWing OK203542
Rune StræteWing OK501009
Øystein WiggenByåsen IL500161

H 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Haakon ArnesenByåsen IL503615
John LerliMelhus IL211381
Geir PaulsenOL Trollelg179391
Terje SchjølbergRøros IL483391
Bjørn SolhjemSørkedalens IF203008

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Terje KanstadWing OK228376
Geir OwrenFreidig215196
Helge RustadFreidig250324
Eirik VefsnmoByåsen IL243647

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar AasvangWing OK71687
Frank BjarkøWing OK245284
Tor GjermstadWing OK228367
Ola LindgrenÖstersunds OK93481
Harald OftedalFreidig195820
Rolf WærnesOrkanger IF91660

H 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Gaute BuvikKorgen IL66605
Svein Endre HoveByåsen IL503108
Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg238050
Knut LillealternFreidig217002
Øivind Magne RogndalenByåsen IL198837
Pål SkybergNidarøst OK501255
Nils Olav VennevikFreidig508132

H 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per LøvaasOL Trollelg209987
Jardar SandstadSelbu OK508147
Eigil SørliMalvik IL504466

Utvikling C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elias HalvarssonÖstersunds OK193987
Astrid SchjølbergRøros IL78751
Tuva SnøfuglVerdal OK

Direkte A (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anthony LeroyerFreidig
Mathias LeroyerFreidig502096
Hannah MalmeiNTNUI181468
Mette Resell NolteFreidig188746
Eivind Sjøgren OlsenFreidig507393

Direkte A-kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Beth Paludan CarlsenFreidig219118
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Tormod LangaasNidarøst OK239667
Kristina LarssonÖstersunds OK181522
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Olle MalmringFreidig206218
Toril Aasheim NymarkNTNUI192400
Ingerid ReinertsenFreidig192662

Direkte B (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage AsplemFreidig203659
Lina BoströmÖstersunds OK201381
Hans GreenÖstersunds OK201222
Birgitta HansonÖstersunds OK181524
Arild HeggesetFreidig503918
Lina JasulaityteOLifant245296
Svend Arne SkjulsvikFrol IL234918
Ingvil SnøfuglFreidig225556

Direkte C (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude ForsbakFreidig
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Kato NykvistWing OK193067
Selma SkjulsvikFrol IL212762

Annonser

IOF Eventor