Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de Trondheim dag 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de Trondheim dag 1
Arrangørorganisasjon: NTNUI
Dato: fredag 6 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 177 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde HaalandWing OK223659
Sverre Nordgård LeirenByåsen IL
Clara LeroyerFreidig233998
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Filip Leonard NolteFreidig206048
Sanna Dalsaune ThunFreidig
Peter Jøsang WithWing OK233833

D 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Stella BoströmÖstersunds OK201110
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Ida Grønvik KvalenFreidig248245
Lily Alexandra MorganMalvik IL211683
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig206045
Guro HaalandWing OK223822
Emma ImslandWing OK223827
Ingeborg KolstadWing OK508983
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Saga Melbye-BergWing OK223676
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Maia Ruano StrandWing OK223613
Eline Jøsang WithWing OK223819

D 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235814
Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø235941
Nora HalvorsenFreidig206044
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833
Tora KittilsenFreidig207404
Una KittilsenFreidig206519
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Hanna LindqvistÖstersunds OK182170
Solveig Louise NissenFreidig211745
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Guro SchjølbergTynset IF166982
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Maria Strømdal WikFreidig508554

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Malene KolstadFreidig180130
Anna Aurora NolteFreidig224051
Mathea Spets StorhovFreidig182074
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780

D 17- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Angell-PetersenFreidig214970
Stine AuneNidarøst OK213563
Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK203266
Maria Kristina Dovåker LissÖstersunds OK201217
Helene EgerKongsberg OL215112
Aurora GjølsjøOK Moss505166
Marlin HaavengenKongsberg OL510560
Lene Berg HanssenByåsen IL208919
Frida HaugskottOL Trollelg216794
Camilla HengebølFrol IL211600
Triin JäädmaaNTNUI200123
Line Hovdenak LyngNidarøst OK505470
Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK181458
Eva TesarovaWing OK504587
Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)39193
Kristin Høydalsvik WellsByåsen IL71525
Anna WikströmIFK Mora OK
Helena ÅsbergNTNUI500547

D 40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril EideByåsen IL199490
Randi LillealternFreidig97757
Margot Bolstad LynumFreidig505397
Mette Resell NolteFreidig188746
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Tina Strømdal WikFreidig213142

D 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Iren AlmåsIL Leik205505
Tone AlmåsIL Leik506670
Susanna BrynhildsenWing OK501152
Åse Rita EllingsenWing OK72003
Hilde ForbordMalvik IL506781
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Lina JasulaityteOLifant245296
Hege Solhjem MelhuusMelhus IL197929
Sigrid MelkildFreidig211655
Torunn Spets StorhovFreidig181956
Elisabeth SæthreFreidig209988

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth SchmidOL Trollelg211204

H 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend GrønliFreidig225465
Sindre MohusWing OK228085
Leo Benjamin MorganMalvik IL213061
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik BakkMelhus IL222611
Mathias LeroyerFreidig502096
Simon LindqvistÖstersunds OK181523
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Sivert MørchEmblem IL233751
Dagfinn StenvikByåsen IL225310

H 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus AlstadFrol IL208684
Oskar BoströmÖstersunds OK201491
Jonatan GreenÖstersunds OK201111
Håkon HallanOK Skøynar204402
Tristan HalvorsenFreidig504441
Loke Strøm HaugsnesWing OK234100
Hallvard HellevikFreidig180307
Axel LodinÖstersunds OK201220
Alf Petter LynumFreidig186849
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Vegard Lereim StorliFreidig212820
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435
Toste WallskogÖstersunds OK194102
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend AuneByåsen IL200441
Vetle Grønvik EkraFreidig510760
Emil GrønliFreidig211762
Sverre HellevikFreidig224471
Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig504483
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777
Petter Andreas LonaWing OK212595
Vemund MølnvikFreidig213305
August Hopstad NykvistWing OK223811
Tord RomundstadNidarøst OK213734
Martin Vehus SkjerveVerdal OK500634
Iver Dalsaune ThunFreidig247417

H 17- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842
Oskar AndrénIL Leik504684
Brage AsplemFreidig203659
Jørgen BaklidKonnerud IL201651
Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø165249
Einar EkelandOddersjaa SSK505067
Eskil FrischknechtAlta OL506806
Anders Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK84775
Hallvar HallanOK Skøynar186846
Anders HaugskottOL Trollelg217107
Aslak HeimdalKonnerud IL192570
Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL508333
Johannes LangaasNidarøst OK213810
Carl Petter LyngenFrol IL508131
Halvor MelkildNTNUI
Olav Andreas RemmenOL Trollelg236985
Nikolai RenolenWing OK504504
David RundeKristiansand OK221505
Frank SandbergFlyfemkamp243050
Jan SchmidOL Trollelg211189
Håkon SæternesByåsen IL502484
Håvard VeieOK Skøynar206180
Øyvind WiggenByåsen IL500061
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb211766
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK500305

H 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter Andreas BerghMalvik IL192933
Anders DanielssonÖstersunds OK201112
Simon Lund EikremFreidig
Lars O. LøsethOL Trollelg243720
Thomas Berge MjølhusOL Trollelg191407
Hans RoslingStjørdals-Blink Orientering243457
Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187051

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Svein Erik BratsbergWing OK238170
Peter CarlsenSturla, IF207695
Stein Ivar FossMelhus IL211185
Morten KorsvoldWing OK223593
Ulf LindqvistÖstersunds OK93503
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Agnar RenolenWing OK221451
Per Ivar SkinderhaugWing OK203543
Jens Even StorhovFreidig182078
Rune StræteWing OK501009
Øystein WiggenByåsen IL500161
Geir WillumsenFreidig69093

H 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor GjermstadWing OK228367
Rune M HoltFreidig187009
Jan Erik KofoedNidarøst OK227494
Geir OwrenFreidig215196
Helge RustadFreidig250324
Eirik VefsnmoByåsen IL243647

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Olav VennevikFreidig508132

Direkte A (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild HeggesetFreidig503918
Børge LeirenByåsen IL226224
Gunn Tove Nordgård LeirenByåsen IL226225
Anthony LeroyerFreidig
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Ingerid ReinertsenFreidig192662

Direkte B (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lina BoströmÖstersunds OK201381
Birgitta HansonÖstersunds OK181524
Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering

Direkte C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude ForsbakFreidig
Frøy HagelidFreidig243955

Student (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mateo Gabriel Flohr ReijaNTNUI

Annonser

IOF Eventor