Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, Kiellandsskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomscup 4 løp /Klubbkamp, Kiellandsskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: tirsdag 3 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 88 påmeldte deltakere.

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingunn VoilåsEgersund OK184007

D 17-59 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Jorunn HadlandEgersund OK238115
Hilde HetlandEgersund OK224784
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)224995
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)67821

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK217009
Jan HetlandEgersund OK208645
Arvid MydlandEgersund OK238112
Ove OalandGanddal IL216734

H17-59 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Asbjørn HegdalEgersund OK209741
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Trond LamarkGanddal IL509448
Erik LimaGanddal IL209922
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Frank OrfEgersund OK510414
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Tobias RøddeGanddal IL197866
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120

D-Ny (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358

H-Ny (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Viljar Fotland KolstøEgersund OK209321
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899

B-Åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BarvikGanddal IL197952
Frank HansenEgersund OK504707
Olav HellandEgersund OK207822
Are HerstadEgersund OK
Monica HorpestadEgersund OK224977
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Ida KolstøEgersund OK245574

C-Åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BrandsbergEgersund OK225189
Anita Glenne KallhovdEgersund OK197977
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Morten RogdebergEgersund OK224817

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649

H 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Christoffer Øen KvernstuenEgersund OK224721
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

D 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL508199
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850

H 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)224973

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK209739
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

H 10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

D 10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

Annonser

IOF Eventor