Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbranking 4 Husabø og Kiellandsskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbranking 4 Husabø og Kiellandsskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 19 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 38 påmeldte deltakere.

D 10-12 C-løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde PuntervoldEgersund OK224911
Ada C StokkelandEgersund OK507659

D 13-14 Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740

H 10-12 C-løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Mydland HellandEgersund OK224828

H 13-14 Kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odin HorpestadEgersund OK224887
Samuel A StokkelandEgersund OK507660

Damer - mellomlang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK224927
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Julie PuntervoldEgersund OK204767

Damer - lang løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK238115
Jane Mydland HellandEgersund OK209949

Herrer - mellomlang løype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd GarpestadEgersund OK191240
Jan HetlandEgersund OK208645
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Arvid MydlandEgersund OK238112

Herrer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Marc SchnellHansa Simmerath239369
Sturla StokkelandEgersund OK507658
Kjetil TorgersenEgersund OK224213

Nybegynnerløype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Dorothee SchnellHansa Simmerath
Jakob SchnellHansa Simmerath
Mathilda SchnellHansa Simmerath
Lea StokkelandEgersund OK225533
Tea StokkelandEgersund OK225358

Herrer kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BrandsbergEgersund OK204773

Damer kort (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Ingunn VoilåsEgersund OK184007

H 15-16 Mellom (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732

Annonser

IOF Eventor