Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Solkystløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Solkystløpet
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: torsdag 8 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 121 påmeldte deltakere.

Andebu IL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILHerrer B236004
Sigbjørn MyhreAndebu ILHerrer B236002
Eskil VikenAndebu ILHerrer B215092

Asker Skiklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn GunnerødAsker SkiklubbHerrer kort501122
Hege GunnerødAsker SkiklubbDamer B504675

Botne SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hjørdis ØvreåsBotne SKDamer kort221257
Magnar ØvreåsBotne SKHerrer kort504511

Bækkelagets SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kine GulliksenBækkelagets SKDamer A506937

Bø OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Chr. HagenBø OLHerrer B227680
Inger Lise SolbergBø OLDamer kort208756
Olav SolbergBø OLHerrer kort203367

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alf Johan HjelmtvedtEiker OLHerrer kort501244

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenFossum IFHerrer A507044

Hedrum OL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom AasrumHedrum OLHerrer A221390
Kristin Tørnes AlfredsenHedrum OLDamer kort221008
Elin BordøyHedrum OLDamer B187285
Atle BorgersenHedrum OLHerrer A203672
Bjørn Helge CeebergHedrum OLHerrer kort203393
Sindre R HoltHedrum OLHerrer A221389
Espen JohnsenHedrum OLHerrer A182118
Ingvild JohnsenHedrum OLDamer B203633
Ludvig JohnsenHedrum OLHerrer A203443
Roger LysnesHedrum OLHerrer A182119
Tone Sølie LysnesHedrum OLDamer B182120
Elise Nauf BorgersenHedrum OLNybegynnere221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OLNybegynnere221385
Pernille Nauf BorgersenHedrum OLDamer A203284
Magnar ReppesgårdHedrum OLHerrer kort203598
Bjørn Helge RømenHedrum OLHerrer A203413
Per Einar StrømHedrum OLHerrer A221210

IL Hauken (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jesper FlogstadIL HaukenHerrer A211217

Kjose IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise SagaKjose ILDamer kort79064

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OLHerrer kort502481

Larvik OK (26)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OKHerrer kort237787
Elin BjervaLarvik OKDamer A510312
Agathe BrathagenLarvik OKDamer A224439
Asbjørn BrathagenLarvik OKHerrer A224452
Linda BrathagenLarvik OKDamer A224262
Arne DirdalLarvik OKHerrer kort198720
Magnus FrøydLarvik OKNybegynnere224369
Per Olav GulbrandsenLarvik OKHerrer A509442
Helge HalvorsenLarvik OKHerrer kort187324
Kristian Kaupang LyeLarvik OKHerrer kort217755
Tom KristensenLarvik OKHerrer A507715
Gerd LangsethLarvik OKDamer kort216681
Lise LevyLarvik OKDamer kort181417
Torstein LyeLarvik OKHerrer kort502033
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OKDamer A207502
Ana Zagar NesLarvik OKNybegynnere224423
Randi Kristin NærumLarvik OKDamer B180802
Celine Vik OlsenLarvik OKDamer kort216970
Robert RognliLarvik OKHerrer A97973
Trond StrandbergLarvik OKHerrer A204858
Jørn SundbyLarvik OKHerrer A504453
Mathias SundbyLarvik OKNybegynnere217029
Elisabeth UndstadLarvik OKDamer kort245596
Mie ZagarLarvik OKDamer B217726
Per Henrik ZagarLarvik OKHerrer A217736
Pernille ZagarLarvik OKDamer kort212310

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OLDamer A506935

NTNUI (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Julie HjortlandNTNUIDamer B187327
Tobias KristensenNTNUIHerrer A216933

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørn Arnfinn PaulsenOK MossHerrer A509552

OK Skeidi (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiHerrer kort500673
Carl Ove BergOK SkeidiHerrer kort181694
Inge GlittumOK SkeidiHerrer B190985
Hilde Gunn HellenesOK SkeidiDamer kort186982
Dag KristensenOK SkeidiHerrer B206256

OL Trollo (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kristin BruserudOL TrolloDamer kort216680
Jan BøhleOL TrolloHerrer B221216

OL Tønsberg og omegn (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnHerrer kort184298
Bente KonstOL Tønsberg og omegnDamer A3683377
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegnHerrer A506661
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegnDamer kort502427
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegnHerrer B506797
Anne Lindalen StenerudOL Tønsberg og omegnDamer B504571
Helge StenerudOL Tønsberg og omegnHerrer A196723
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegnDamer A184066

Oppsal Orientering (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin KallesonOppsal OrienteringDamer A206250
Mari KallesonOppsal OrienteringDamer B223923
Tina KallesonOppsal OrienteringDamer A206498

Porsgrunn OL (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sigrid BruemPorsgrunn OLNybegynnere213445
Eli KlovningPorsgrunn OLDamer kort221368
Jørn LangerudPorsgrunn OLHerrer A223770
Janne LarsenPorsgrunn OLDamer A223765
Atle RemmePorsgrunn OLHerrer kort186202
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLHerrer A502929
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLHerrer A241823
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLNybegynnere213243
Jiri UrvalekPorsgrunn OLHerrer kort184537
Siv WiersdalenPorsgrunn OLDamer B199541

Sande Sportsklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande SportsklubbHerrer B201595
Widar TrømborgSande SportsklubbHerrer B508801

Sandefjord OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OKDamer B238121
Cornelius BjørkSandefjord OKHerrer A507608
Josephine Lin BjørkSandefjord OKNybegynnere211188
Kristin DahlSandefjord OKDamer kort192582
Sindre FurlandSandefjord OKHerrer kort510316
Sturle FurlandSandefjord OKHerrer A510317
Knut Ivar JohansenSandefjord OKHerrer A241780
Anna Strøm JuliussenSandefjord OKDamer kort223934
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OKDamer A238018
Hilde KløvstadSandefjord OKDamer kort206560

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald OmlandSkien OKHerrer kort507027

Stokke IL (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke ILHerrer B197800
Margareta BrynhildsenStokke ILDamer kort211574
Anikken Gjein DybvikStokke ILDamer kort223932
Jens G. DybvikStokke ILHerrer kort195951
Kenneth DybvikStokke ILHerrer kort224085
Lars Martin GjeinStokke ILHerrer kort203627
Randi HansenStokke ILDamer kort211332
Eirunn HiisStokke ILDamer kort236400
Atle JensenStokke ILHerrer kort244781
Runar KittilsenStokke ILHerrer kort239076
Arne KristensenStokke ILHerrer A211333
Sunniva Nergaard BergStokke ILDamer B178225
Vigdis SigurdsdottirStokke ILNybegynnere223979
Magnus SigurdssonStokke ILHerrer kort509124
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke ILHerrer B207642
Sturla SigurdssonStokke ILNybegynnere209677
Leo Mathias Skjelbred FevangStokke ILNybegynnere234320

Annonser

IOF Eventor