Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Bergen Sprint Camp

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: lørdag 21 mars 2020 - søndag 22 mars 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 122 påmeldte deltakere.

W-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hedda Erica EikangerGneist, IL
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4032330
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn
Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø3980893
Anja HoleFørde IL4042164
Pernille ZagarLarvik OK

W17- (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL4044541
Vesta AleliunieneS-Sportas
Emma ArnesenByåsen IL4035879
Mariell ArntzenNydalens SK
Jenny BaklidKonnerud IL3984242
Andrine BenjaminsenLillomarka OL4044665
Fanny Horn BirkelandLillehammer OK
Hedda Raadal BjørloNTNUI3694023
Johanne Rognerud BøeFossum IF3662012
Ane DyrkornNTNUI3684875
Thea DyrkornNTNUI3681244
Rachel EffeneyUgly Gully Orienteers
Ingeborg EideByåsen IL3801479
Emma EngehultNotodden OL4091054
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett3905841
Runa FremstadLarvik OK4039251
Marie Line FurlandNTNUI4040242
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281
Marthe GløersenBækkelagets SK3781937
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Silje Ekroll JahrenNydalens SK4046611
Emilie JohansenSandefjord OK
Karen Hoel JomaasFossum IF3658655
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett
Kirstin MaxwellRoxburgh Reivers
Joelle MeisterNydalens SK
Ingrid MobråthenSandefjord OK3907326
Anne M Hausken NordbergNydalens SK4043022
Tereza NovotnaOK 99 Hradec Kralove
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett4030334
Elena PezzatiHalden SK
Anniken RanvikKonnerud IL4026316
Astrid RognstadHadeland OL4041638
Oda J SikkelandTyrving IL4031282
Martine SkjelsvikLillehammer OK3982030
Tale StrandKongsberg OL3712049
Eirin Svanøe-HafstadFrol IL3230364
Liene TamuzaNavi
Christiane TrösseVaregg Fleridrett3985348
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL4090577
Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett3977873
Pia Young VikNydalens SK3993128
Galina VinogradovaAlfta-Ösa OK
Charlotte WardHALO
Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK4041141
Emilie Westli AndersenLøten o-lag3861846

W40- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gøril EideByåsen IL
Nina GogaBergens TF184202
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Eirin LodgaardByåsen IL3964863
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL3882487
Hilde VassendPorsgrunn OL

M-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK
Gabriel GjoneSandefjord OK
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken3880002
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

M17- (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilius AleliunasS-Sportas
Tobias AlstadFrol IL4055182
Ulrik Astrup ArnesenNTNUI3884848
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Mathias BjuganNTNUI4057360
Cornelius BjørkSandefjord OK4005484
Vebjørn Blom-HagenFossum IF3410735
Bojan BlumensteinNydalens SK4015533
Eirik Langedal BreivikNTNUI3985207
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett3980513
Henrik EijsinkNydalens SK4022760
Bjarte EikangerGneist, IL
Bendik EliassenFredrikstad SK3794260
Karl FremstadTyrving IL3975901
Magnus GjerstadNTNUI
Mathias GløersenBækkelagets SK4055901
Jonas Vytautas GvildysIGTISA
Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
Erling HjermstadFossum IF3903523
Øyvind HjermstadFossum IF4042669
Mattis HoltFreidig3597143
Kristian JonesLillomarka OL
Markus Kjærner-SembNTNUI204540
Sondre KongsgårdNydalens SK
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Matthew LiMalmö OK
Mats LindaasElverum OK3828647
Alvar PalmenEspoon Suunta3553641
Tobia PezzatiTampereen Pyrintö
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Petja PöyhönenAngelniemen Ankkuri
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416
Oskar RøenVaregg Fleridrett3778263
Danil SalimovOrienta Ski-O
Florian SchneiderLillehammer OK
Kari-Pekka SeppänenEspoon Suunta
Nicolas SimoninBækkelagets SK
Oskar Spets StorhovFreidig3983350
Janis TamuzsNavi
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering3830213
Lars Young VikNydalens SK3993433
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Marius ØieLøten o-lag4037768
Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK3777877
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL4035309

M40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav GulbrandsenLarvik OK
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett
Mads K. LarsenFIF Hillerød Orientering
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb
Andrei PavlovEkaterinburg
Lars RøttingenFana IL502438
Øyvind SchjelderupWing OK
Rune StræteWing OK
Brian WardHALO

M60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

Annonser

IOF Eventor