Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blodslitet Elite

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blodslitet Elite
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 19 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 131 påmeldte deltakere.

D 17-18 E (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124, 4044541
Jenny BaklidKonnerud IL508250, 3984242
Ingrid BlindheimLillomarka OL187075, 3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK504134, 3785011
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683, 3624368
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb500252, 3850252
Nora Småge HilsenKonnerud IL212632, 3673621
Mia HirschIF Trauma189015, 3996287
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884, 4004107
Stella HolmboeTyrving IL191265, 3873106
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK3613973, 501167
Ine InstanesSturla, IF199367
Malene InstanesSturla, IF199366
Malene Teresia JebsenHeming Orientering506802, 3668720
Tina KallesonOppsal Orientering3876877, 206498
Kristine KravdalGjø-Vard OL502699, 4005344
Ane Sofie KroghOppsal Orientering504480, 3916764
Ingrid LamarkGanddal IL3983715, 509447
Marie LilandNydalens SK500589, 3883089
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390, 3640729
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311, 3885175
Ea LunøeNydalens SK502930, 3624046
Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett507669, 4030334
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 4026316
Kristine Eide RappRaumar Orientering187233
Ingeborg RognstadHadeland OL504226, 4041455
Oda ScheeleNydalens SK501067, 4015764
Ada WulfsbergNydalens SK501377, 3671328

D 19-20 E (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara AxelssonEksjö SOK
Ane DyrkornNTNUI510740, 3684875
Thea DyrkornNTNUI181872, 3681244
Andrine Harriet FremstadLarvik OK186862, 3646528
Aurora GjølsjøOK Moss505166, 3876273
Marlin HaavengenKongsberg OL3852902, 510560
Sofia JohanssonOK Skärmen
Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK508020
Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK508018
Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK196849, 3598398
Synne StrandAsker Skiklubb500265, 3847712

D 21-E (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Marie Næss BjørgulHalden SK3884012, 509300
Kine GulliksenBækkelagets SK506937, 3623980
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø3980893, 192304
Hedwig HaasNTNUI504594, 4035879
Maren Jansson HaverstadNydalens SK4024055, 504689
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255, 4043022
Malin SandstadNTNUI509266, 3793395
Catherine TaylorOK Södertörn
Mariann UlvestadBækkelagets SK238119, 3982105

H 17-18E (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tobias AlstadFrol IL195842, 4055182
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK229986, 3623097
Erlend Odd BergeKristiansand OK504439, 504439
Cornelius BjørkSandefjord OK4005484, 507608
Linus BjørkeHalden SK224715
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering509580, 4004545
Jonas EikåsSandefjord OK206477, 206477
Petter Liabakk EriksenByåsen IL506972, 3985710
Gaute FosstveitRaumar Orientering180136, 3875630
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628, 3965977
Mikkel HoltFreidig184323, 3967130
Asbjørn KaltoftOK Pan Århus
Mikkel KatlaFossum IF203103, 4015384
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355, 3943537
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270, 3847779
Christopher LadimOK Moss212141, 3981099
Runar Saur ModahlFredrikstad SK3981586, 211058
Theis MunktvedAllerød OK
Eivind Berner MyhreFossum IF187105, 4040150
Odd Kristian Hagen MyreKristiansand OK4022596, 224235
Søren Møller SkaugOK Pan Århus240605
Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering211519, 3938933
Sondre OttesenFredrikstad SK212553, 3707346
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052, 4041042
Rasmus Ravn PedersenOK GORM199354
Iver RingheimLarvik OK195549, 3980646
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
David RundeKristiansand OK221505, 3940681
Tobias RøddeGanddal IL197866, 4041315
Lars SandstadFreidig504578, 3802295
Åsmund SlokvikNotodden OL207902, 3969268
Jakob TorgersenHalden SK204761, 3666609
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212, 3981974
Johan Kristian UndelandSturla, IF510411, 3738093
Anders VestølVegårshei IL509130, 3910221
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778, 3830213
Sondre YtterbøAsker Skiklubb508099, 3978855

H 19-20E (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000, 3978780
Felix AxelssonMarkbygdens OK
Jørgen BaklidNTNUI201651, 3982477
Erik Hæstad BjørnstadFossum IF197833, 4048492
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905, 3964889
Eirik Høst FossgardLillomarka OL181321, 3782273
Anders HaugskottOL Trollelg217107, 4027199
Niels Christian HellerudHalden SK206905, 3640208
Erling HjermstadFossum IF510775, 3903523
Øyvind HjermstadFossum IF510766, 4042669
Sindre R HoltHedrum OL221389, 3867850
Mikkel JensenFarum-Tisvilde OK
Elias JonssonNydalens SK509299, 3917549
Scott JuvikIL Gular504399, 3871415
Emil Olander LorenzAllerød OK
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855, 4045837
Njaal Ellegaard MelbyVang OL226137, 4042842
August MollénOK Denseln
Hans PedersenOK GORM174605
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708, 3880002
Oskar Spets StorhovFreidig215145, 3983350
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL186896, 3859287
Johan Christie ØrkeNTNUI211766, 3986379

H 21-E (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus Holm AndersenOK Pan Århus485311
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301, 3865136
Fredrik EliassonHalden SK501314, 3606811
Giacomo FrattariOK Pan Århus221469
Robert FredriksenNotodden OL502352, 3977758
Emil GranqvistNTNUI241336, 3671427
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb500003, 3785482
Sondre KongsgårdNydalens SK
Herman Ryen MartinsenNTNUI3693843, 501366
Hans Petter MathisenFredrikstad SK507039, 4047338
Kristoffer NeslandTyrving IL216922
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928
Stefan Frands PetersenOK Pan Århus501714
Oskar RøenVaregg Fleridrett204561, 3778263
Jens RönnolsJärla Orientering
Yngve SkogstadFrol IL502895, 3817269
Henning C StrandhagenRøyken OL161009, 161009
Tobias SvarerOK Pan Århus200831
Emil SvenskStora Tuna OK500542
Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK501558
Anders TiltnesTyrving IL507021
Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK3978731, 506811

Annonser

IOF Eventor