Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sprintløp med PWT-cup

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sprintløp med PWT-cup
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 7 september 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 115 påmeldte deltakere.

N-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olai BisethKongsberg OL236317
Tobias DanielsenKongsberg OL242268
Halvor GjestrudNotodden OL234488
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL224707
Andreas MelheimSturla, IF212969
Eira MorkNotodden OL228513, 228513

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kamille DanielsenKongsberg OL242360

D 11-12 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linnea DanielsenKongsberg OL242330
Marte EgerKongsberg OL196871
Anna GjestrudNotodden OL213371, 3638269
Frida HopeModum OL99113
Elise RenardKongsberg OL238174, 3522695
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142, 3986676
Cathrine SognNotodden OL213087
Adele TeigenKongsberg OL204618

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ane Kristine EidKongsberg OL212523, 3980307
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Ylva KlausenSturla, IF212981
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL224287, 3833407
Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL3983491, 224300
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756, 3868445
Hanna SpangbergKonnerud IL212139, 3803616
Johanne StorhaugKonnerud IL212446, 4016861

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL213060, 3700697
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK4041281, 207890
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608, 3937950
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706, 3980927
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043, 4025045
Tiril KihleKonnerud IL212654, 3924016
Marie KvarmeSturla, IF507448, 3977931
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK217670, 3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355, 4004172
Konstanse MoholthKongsberg OL184520, 3934957
Hedda SpangbergKonnerud IL506837, 4016044
Mari ØverbyKongsberg OL217555, 3987138

D 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny BaklidKonnerud IL508250, 3984242
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL4049821, 210112
Aurora FossøyNTNUI3445681, 62220
Åsne HaavengenKongsberg OL510900, 3791977
Anita HillerenEiker OL3685815, 94140
Christine HoenEiker OL192291, 3572500
Ingvild LangeggenKongsberg OL192879, 3691557
Solveig Moen LetmolieEiker OL211356, 3952454
Randi MorkNotodden OL207703, 207903
Anne Marthe PeveriEiker OL211458, 3970126
Anniken RanvikKonnerud IL504337, 4026316
Oda ScheeleNydalens SK501067, 4015764

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kirsten GjermstadKonnerud IL509145, 3978327
Anne Guro NøklebyRingerike OL87530, 3695574

D 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Isa HeggedalKonnerud IL500011, 3946720
Heidi MyklemyrEiker OL173452, 3644655
Charlotte SkourupSturla, IF503252
Merete UndelandSturla, IF507843

H 9-10 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jakob Bredland EidKongsberg OL214300
Mathias Bredland EidKongsberg OL215111
Syver Hagen UrdalenNotodden OL228549, 228549
Kristian KaiserSturla, IF229743
Eirik LestebergKongsberg OL242272
Kristian MorkNotodden OL212631, 212631
Mathis RenardKongsberg OL3523008, 209723

H 11-12 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394, 3829652
Arne BisethKongsberg OL234144
Rasmus EngehultNotodden OL212066
Jarand GustafssonKongsberg OL196856, 3978434
Alfred Hagen UrdalenNotodden OL228501, 228501
Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL225046, 3999125
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL224741, 3984119
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Jon StrandKongsberg OL239184
Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL224743
Håkon ØverbyKongsberg OL217391

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Fet AndersenKonnerud IL228468
Rasmus BerglundRingerike OL201737, 4047916
Isak FagerlandSturla, IF233641
Oskar HopeModum OL213031
Mats JohnsenSturla, IF212035
Henrik KaiserSturla, IF203306, 3822137
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045, 3830825
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Borgar SkjelbredKongsberg OL215594, 215594
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134, 3725116
Jens WoldSturla, IF211942, 3390275

H 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL3828506, 502336
Mikkel BerglundRingerike OL201736, 4047882
Johan EgerKongsberg OL500586, 3707791
Martin KaiserSturla, IF222549, 3658820
Lukas KlausenSturla, IF213015
Halvor LøkenKongsberg OL206488, 3816154
Olav MelheimSturla, IF197793
Martin Nøkleby MellingRingerike OL508142, 3691789
Atle Nikolai WølloKongsberg OL502815, 3656253

H 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AskeAndebu IL234860, 3671120
Vetle DrageKongsberg OL502338, 3782216
Adrian FagerlandSturla, IF83185
Gisle FagerlandSturla, IF233685
Sondre Zahl HagenFossum IF509131, 4041414
Rolf Trygve HaugKongsberg OL178360, 3674843
Isak JonssonNydalens SK502695, 4024378
Anders Felde OlaussenNTNUI182081, 3599248
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF211840, 3832847
Kenneth SandvoldEiker OL401430, 3679859
Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL195900

H 40- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein H. HagenFossum IF504815, 3886918
Bernt HellerudKonnerud IL504528
Jørn-Are LongfjeldModum OL212789, 3727922
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL508912, 3983368
Morten Herman VogtKonnerud IL505847

H 50- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune EngehultNotodden OL207904
Gunnar HopeModum OL212760
Runar TeigenKongsberg OL150595
Karl Anton UndelandSturla, IF244780, 3738721

Utvikling B (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Xiaoshan GuanKlubbløs3977758

Annonser

IOF Eventor