Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Haralds Minneløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Haralds Minneløp
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 4 august 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 76 påmeldte deltakere.

Asker Skiklubb (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Steinar LågAsker Skiklubb8 km M505099
Pål SkogedalAsker Skiklubb8 km M181953

Berger og Svelvik OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL4 km K188991

Bø OL (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Bjørg MostaulBø OL2.5 km K39205
Hallvard MyrvollBø OL2,5 km M245638
Dag Steinar RagvinBø OL8 km M227681

Eiker OL (9)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tom André AlstadsætherEiker OL4 km M211445
Eirik BrynildsenEiker OL6 km M500591
Sølvi FossøyEiker OL4 km K211620
Berit GrosvoldEiker OL4 km K179799
Eli Tufte HanssenEiker OL4 km K208633
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL4 km M501244
Aud KjemperudEiker OL4 km K508150
Rolf LundeEiker OL4 km M206414
Anne Marthe PeveriEiker OL4 km K211458

Fossum IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Eivind Berner MyhreFossum IF8 km M187105
Trond MyhreFossum IF6 km M191338
Terje NæssFossum IF8 km M204539
Richard Zeiner-GundersenFossum IF8 km M507044

IL Koll (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jarl Magnus BergeIL Koll8 km M227062
Bo EngdahlIL Koll8 km M223521

Konnerud IL (11)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd GunbjørnsenKonnerud IL2,5 km M186282
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL6 km K150384
Erik Feyling HaareKonnerud IL8 km M184369
Hans Lyder HaareKonnerud IL6 km M186999
Therese HaareKonnerud IL8 km K80034
Birgit Økern JensenKonnerud IL6 km K203656
Kari LyngbakkenKonnerud IL4 km K231530
Arild MoenKonnerud IL4 km M244741
Sven OhrvikKonnerud IL4 km M215453
Steinar RuudKonnerud IL4 km M210997
Veslemøy SolbergKonnerud IL2.5 km K510324

Lardal OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OL4 km M502481

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL6 km K506935

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jon Ivar JuvikLillomarka OL6 km M192393

Lyn Ski (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Rolv Anders SystadLyn Ski8 km M244758

Modum OL (8)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roar ByeModum OL8 km M193869
Frida HopeModum OL2 km N99113
Gunnar HopeModum OL4 km M212760
May Ingela HopeModum OL4 km K204724
Oskar HopeModum OL2,5 km M213031
John Ivar KjellevoldModum OL4 km M184426
Solveig KongsrudModum OL4 km K225077
Kseniya MironavaModum OL4 km K63493

Notodden OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OL6 km M480044
Sveinung RekaaNotodden OL6 km M505373

Nydalens SK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK8 km M506792
Elias JonssonNydalens SK8 km M509299
Isak JonssonNydalens SK6 km M502695
Maria JonssonNydalens SK6 km K224623
Sören JonssonNydalens SK6 km M224523

OK Moss (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss4 km M504397

OL Trollo (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Jan BøhleOL Trollo6 km M221216

OL Tønsberg og omegn (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn4 km M506661

Porsgrunn OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL6 km K186852
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL8 km M502929

Ringerike OL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars-Inge ArnevikRingerike OL8 km M236503
Line Skjevik ArnevikRingerike OL6 km K236810
Torunn Økern JensenRingerike OL6 km K216396
Kirsti KringhaugRingerike OL8 km K504808
Helge RevhaugRingerike OL6 km M214964

Sande Sportsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Øivind FadumSande Sportsklubb6 km M201595

Sandefjord OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK4 km K238121
Lill-Ann TorpSandefjord OK4 km K92407

Stokke IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode RobertsenStokke IL6 km M507859

Sturla, IF (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ivar Louis BergSturla, IF4 km M206426
Peter CarlsenSturla, IF6 km M207695
Silje CarlsenSturla, IF6 km K212906
Petter F. JohannessenSturla, IF4 km M231518

Tyrving IL (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving IL6 km M505395
Are KristiansenTyrving IL8 km M502380
Ingrid Lund HovdenTyrving IL4 km K500311
Silje Lund HovdenTyrving IL2.5 km K508240
Trond LundTyrving IL8 km M501010

Viul Orienteringsklubb (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Geir NilsenViul Orienteringsklubb8 km M505199

Østmarka OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vemund KongsnesØstmarka OK6 km M483031

Annonser

IOF Eventor