Norwegian Orienteering Federation

Competitors entered to Haralds Minneløp

Event informationShow entries by organisation

Name: Haralds Minneløp
Organiser: Modum OL
Date: Sunday 4 August 2019

The entry list is updated every five minutes.

76 competitors entered in total.

8 km M (18)

NameOrganisationPunching card number
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Jarl Magnus BergeIL Koll227062
Roar ByeModum OL193869
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Bo EngdahlIL Koll223521
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Elias JonssonNydalens SK509299
Are KristiansenTyrving IL502380
Steinar LågAsker Skiklubb505099
Trond LundTyrving IL501010
Eivind Berner MyhreFossum IF187105
Terje NæssFossum IF204539
Geir NilsenViul Orienteringsklubb505199
Dag Steinar RagvinBø OL227681
Pål SkogedalAsker Skiklubb181953
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Rolv Anders SystadLyn Ski244758
Richard Zeiner-GundersenFossum IF507044

8 km K (2)

NameOrganisationPunching card number
Therese HaareKonnerud IL80034
Kirsti KringhaugRingerike OL504808

6 km M (15)

NameOrganisationPunching card number
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Jan BøhleOL Trollo221216
Eirik BrynildsenEiker OL500591
Peter CarlsenSturla, IF207695
Hugo A. ChristensenNotodden OL480044
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Hans Lyder HaareKonnerud IL186999
Isak JonssonNydalens SK502695
Sören JonssonNydalens SK224523
Jon Ivar JuvikLillomarka OL192393
Vemund KongsnesØstmarka OK483031
Trond MyhreFossum IF191338
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Helge RevhaugRingerike OL214964
Frode RobertsenStokke IL507859

6 km K (8)

NameOrganisationPunching card number
Line Skjevik ArnevikRingerike OL236810
Silje CarlsenSturla, IF212906
Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL150384
Birgit Økern JensenKonnerud IL203656
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Maria JonssonNydalens SK224623
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL186852

4 km M (13)

NameOrganisationPunching card number
Tom André AlstadsætherEiker OL211445
Ivar Louis BergSturla, IF206426
Roy GjerdingOK Moss504397
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Gunnar HopeModum OL212760
Petter F. JohannessenSturla, IF231518
John Ivar KjellevoldModum OL184426
Rolf LundeEiker OL206414
Arild MoenKonnerud IL244741
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Steinar RuudKonnerud IL210997

4 km K (13)

NameOrganisationPunching card number
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Sølvi FossøyEiker OL211620
Berit GrosvoldEiker OL179799
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
May Ingela HopeModum OL204724
Aud KjemperudEiker OL508150
Solveig KongsrudModum OL225077
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311
Kari LyngbakkenKonnerud IL231530
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL188991
Kseniya MironavaModum OL63493
Anne Marthe PeveriEiker OL211458
Lill-Ann TorpSandefjord OK92407

2,5 km M (3)

NameOrganisationPunching card number
Odd GunbjørnsenKonnerud IL186282
Oskar HopeModum OL213031
Hallvard MyrvollBø OL245638

2.5 km K (3)

NameOrganisationPunching card number
Silje Lund HovdenTyrving IL508240
Bjørg MostaulBø OL39205
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324

2 km N (1)

NameOrganisationPunching card number
Frida HopeModum OL99113

Advertisements

IOF Eventor