Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NC sprint

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: NC sprint
Arrangørorganisasjon: IL BUL-Tromsø
Dato: lørdag 29 februar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 50 påmeldte deltakere.

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø3980893

D 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klara GraversenIL BUL-Tromsø3951076

D 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL4091054
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb3850252
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Ane Malene KolstadFreidig4064721
Ane Sofie KroghOppsal Orientering3916764
Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK3639010
Kristin Melby JacobsenLardal OL4004172
Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering3977485
Idunn StrandIL BUL-Tromsø3692209

D 21- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI3946696
Marit Melby JacobsenLardal OL4004842
Synne StrandLierbygda OL4067054
Anna UlvensøenNydalens SK507856
Marta UlvensøenEmblem IL4055919
Evine Westli AndersenLøten o-lag3918398

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Zsuzsa FeyTyrving IL4091286
Arntraut GötschIL BUL-Tromsø
Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø
Ingvild OsdalHarstad OL

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Britt Helene FossøyNotodden OL
Hege HeibergHadeland OL4050233
Arnhild KroghOppsal Orientering3713765
Hanne KvåleHadeland OL3937117
Hege MelbyLardal OL

H 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Jonas KroghOppsal Orientering3918075
Gjermund OsdalHarstad OL

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve MyhrAsker Skiklubb3850385
Henning StrandIL BUL-Tromsø3709789

H 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb3816758
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Bjørnar KvåleHadeland OL134774
Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsø
Lars Hol MoholdtWing OK3915337
Bendik MyrvangIL BUL-Tromsø
Jakob Kalvig SkoganNTNUI3684511
Henning SpjelkavikTyrving IL4018834
Øyvind WiggenNTNUI4016267

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune EngehultNotodden OL4050837
Anders FossøyNotodden OL
Rune GraversenIL BUL-Tromsø
Børge HarveyIL BUL-Tromsø3741261
Svein Terje KolstadFreidig179917
Axel Juell TheisenMellembygd OL192990
Hans-Martin VaengSørreisa OL

Åpen kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gard MyhrKlubbløs3392883
Gerit PfuhlKlubbløs
Sivert Østberg-TømmervikKlubbløs3862240

Annonser

IOF Eventor