Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til NM stafett og stafett 13-16

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: NM stafett og stafett 13-16
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 16 februar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 49 påmeldte lag.

H 17 (17)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Henrik Fredriksen Aas4075099
2Sondre Ytterbø3978855
3Trygve Myhr3850385
Elverum OK 1
1Mats Lindaas
2Sander Tonjer Fingarsen
3Gaute Lindaas
Hadeland OL 1
1Hans Jørgen Kvåle152520
2Øyvind Watterdal3685062
3Bjørnar Kvåle3917804
Klubbløs / NTNUI / Tyrving IL 4
1Adrian Opheim206305
2Kristoffer Nesland216922
3Max Bergström
Konnerud IL 1
1Jørgen Baklid3982477
2Styrk Hundseid Kamsvåg3947553
3Audun Heimdal3917200
Konnerud IL 2
1Aslak Heimdal4009106
2Jonas Sommerstad Juveli2008
3Lars Baklid3382678
NTNUI / Ski-O Swiss 3
1Lars Widmer
2Lavran Thorstensen500581
3Audun Rognerud Bøe219300
NTNUI 1
1Vegard Gulbrandsen500003
2Jonas Madslien Bakken181989
3Øyvind Wiggen500061
NTNUI 2
1Sander H. Rogndokken207832
2Thorstein Wang501117
3Jakob Kalvig Skogan219293
Nydalens SK 1
1Bojan Blumenstein193877
2Vegard Blomseth Johnsen184997
3Isak Jonsson502695
Nydalens SK 2
1Sverre Turter Sandvold182072
2Kasper Bakken Ulseth507063
3Kornelius Kriszat-Løvfald501270
Nydalens SK 3
1John Kasper Svergja510301
2Gaute Bergan502486
3Per Melander Often194465
Nydalens SK 4
1Michal Argalas
2Rolf Berg502889
3Sondre Kongsgård
OL Toten-Troll 1
1Erik Lokreim Slapgard3830940
2Håvard Gjestvang3831732
3Erlend Slokvik3817301
Sturla, IF 1
1Mathias Skourup Rognebakke3832847
2Johan Kristian Undeland3738721
3Håkon Wold4096681
Vang OL 1
1Eskil Frøisland4004586
2Njaal Ellegaard Melby4042842
3Even Lindaas4072138
Wing OK 1
1Øystein Kvaal Østerbø500305
2Christian Hohl
3Lars Hol Moholdt509554

D 17 (13)

NavnLagoppstilling
Emblem IL 1
1Marta Ulvensøen4055919
2Emma Johansson3865912
3Audhild Bakken Rognstad4090916
Gjø-Vard OL / Kongsberg OL / Oppsal Orientering 1
1Ane Sofie Krogh3916764
2Kristine Kravdal4005344
3Åsne Haavengen3791977
Konnerud IL 1
1Anette Juveli2011
2Mille Vasshaug Jægtvik4090577
3Hedda Spangberg4016044
Konnerud IL 2
1
2
3
Lardal OL 1
1Marit Melby Jacobsen4004842
2Kristin Melby Jacobsen4004172
3Hege Melby2397
Lierbygda OL 1
1Gunhild Hennum3925500
2Synne Strand4067054
3Tilla Farnes Hennum4091369
Lillehammer OK 1
1Birgit Dorthea Kleppa Madslien217670
2Martine Skjelsvik506818
3Valborg Madslien182160
Løten o-lag 1
1Marte Fallbakken Berge4020269
2Emilie Westli Andersen3861846
3Evine Westli Andersen3918398
Notodden OL / Porsgrunn OL / Sandefjord OK 1
1Emma Engehult4091054
2Anine Kjørholt Lie2012
3Gjendine Gjelstad Rebård4041281
NTNUI 1
1Anniken Eriksrud Karlsen501834
2Margrethe Wisløff500313
3Ingvild Brekke507077
Nydalens SK 1
1Oda Scheele501067
2Mariann Ulvestad238119
3Anna Ulvensøen507856
Nydalens SK 2
1Tone Bergerud Lye250378
2Gunhild Rogne Halland206010
3Marit Rønning Skoglund177536
Sturla, IF 1
1Malene Instanes4055257
2Ingeborg Kvarme4096400
3Ine Instanes4055687

D 13-16 (8)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Astrid Ytterbø3781853
2Sara Martini4091153
Gjø-Vard OL 1
1Marie Kravdal4004230
2Eiril Erlien Solerød3817442
Konnerud IL 1
1Elsa Sofie Lysheden-Vogt3833407
2Johanne Storhaug4016861
Løten o-lag 1
1Henriette Berg3998945
2June Rogstad Bekkevold211915
Nydalens SK 1
1Inga Skaarer Wiklund190669
2Eira Skaarer Wiklund203119
Nydalens SK 2
1Marie Scheele213757
2
Sturla, IF 1
1Marie Kvarme3977931
2Mina Akiko Johnsen4025045
Vang OL 1
1
2

H 13-16 (9)

NavnLagoppstilling
Gjø-Vard OL / Lillomarka OL 2
1Even Lien3802576
2Eskil Brænden4070462
Gjø-Vard OL 1
1Annar Erlien Solerød3817962
2Lars Lien4090981
IL Koll / Lillehammer OK 1
1
2
Kongsberg OL 1
1Andreas Myrvold Skovlyst3725116
2Arne Bergan4105953
Konnerud IL 1
1Fredrik Fet Andersen3999125
2August Hellerud Sire4023701
Lillomarka OL 1
1Vebjørn Emil Blindheim3884806
2Jonathan Woodhouse3978459
OL Toten-Troll / OL Vallset/Stange 1
1Ole Solli Kvikstad4108320
2Magnus Svaland Dale3946605
OL Toten-Troll 2
1Amund Flaskerud3832144
2Johannes Bjørke Sollien3831880
Sturla, IF 1
1Jens Wold4107447
2Magnus Skourup Rognebakke3830825

Mix 13-16 (2)

NavnLagoppstilling
Løten o-lag 1
1Johanne Berg
2Tage Rogstad Bekkevold
Oppsal Orientering 1
1Ingeborg Roll Mosland
2Jakob A. Gjedebo

Annonser

IOF Eventor